Neler Yeni

Yardım 800.000TL YE KADAR 0 ARAÇ ÖNERİSİ

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
H*da par:Aynn kardeşim Aras kargo biz t*r*r ö*gtü deyilz
2018+2023 destek verdiler bir şey oldu mu? Kimse zorla çarşafa girdi mi? Kadınlar sahiplendirildi mi(maddi destek anlamında söylenmişti ama siz ısrarla farklı anladınız)? Bombalar yağdı mı? Adamların mecliste 1 tane milletvekili var. Sonradan 2 tanesinin yerine başka milletvekilleri geldi. Hdp 57milletvekili var. Dini değerlere saygısı olmayan, istiklal marşını bilmeyen, kendi partisinin kurucusunun ilkelerini sayamayan, teröristlere destek veren klçcraglouna mı destek veriyorsunuz???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah aşkına kardeşim yaşın kaç yaw :ROFLMAO:
17

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Anıl Bostancı
2018+2023 destek verdiler bir şey oldu mu? Kimse zorla çarşafa girdi mi? Kadınlar sahiplendirildi mi(maddi destek anlamında söylenmişti ama siz ısrarla farklı anladınız)? Bombalar yağdı mı? Adamların mecliste 1 tane milletvekili var. Sonradan 2 tanesinin yerine başka milletvekilleri geldi. Hdp 57milletvekili var. Dini değerlere saygısı olmayan, istiklal marşını bilmeyen, kendi partisinin kurucusunun ilkelerini sayamayan, teröristlere destek veren klçcraglouna mı destek veriyorsunuz???

17
İnan Oy pusulasında karşısında b450 anakart olsaydı ona oy verirdim.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
@Farex söyledklerimin doğru olduğunu biliyorsun ve ısrarla kahkaha atıyorsun. Ondan sonra ülke neden gelişmiyor?

İnan Oy pusulasında karşısında b450 anakart olsaydı ona oy verirdim.
Bak bir tane daha?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ömrünü vatana millete adadı, elinden geleni yaptı. Yaptıklarını görmek isteyenler 20 sene öncesime bakabilir. Ekonomi iyi olsa %95 oy alacak adama bu kadar nefret ve kin dolmanız güldürüyor.

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Anıl Bostancı
Ömrünü vatana millete adadı, elinden geleni yaptı. Yaptıklarını görmek isteyenler 20 sene öncesime bakabilir. Ekonomi iyi olsa %95 oy alacak adama bu kadar nefret ve kin dolmanız güldürüyor.
20 sene önceye baktığımda gördüğüm fotoğrafları atardım da uzatmanın anlamı yok sen gülmeye devam edebilirsin.

orcshn81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orçun
Araç alacaksanız kendiniz karar vermelisiniz. Çünkü herkes her markayı önerecektir. Kafanız karışır. Biri Ford diyecek biri Fiat, birisi wv alma diyecek diğeri Skoda’dan şaşma diyecek. O nedenle araç alırken kimseye sorulmamalı bence :)

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,192
İsim
yunus günaydın
Biraz et yemen gerek zira kafanın çalıştığını düşünmüyorum.

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Ben hakkımı helal etmiyorum bu hükümetinde oy verenlerinde allah cezasını tez zamanda ölmeden versin ben araba alamıyorum kafayı yicem lan 2018 de tucson aldım 102.500 e çok rahat kredi ödüyordum şimdi 1 maşıma 400.000 TL lik krediye yetmiyor.
Hocam adamın bu mesajına uygunsuz dav diyip uyarı atmışlar

Top Bottom