Neler Yeni

Yardım 800.000TL YE KADAR 0 ARAÇ ÖNERİSİ

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
bana bunu diyenin ekmek kafalı olması komik.
Çıkar mısın forumdan böyle konular hakkında daha fazla konuşacaksan siyasi konu başlığı olmayan konulardan yürüyüp gidin rapor etmekten sıkıldım böyle adamları

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
20 sene önceye baktığımda gördüğüm fotoğrafları atardım da uzatmanın anlamı yok sen gülmeye devam edebilirsin.
aynen :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkar mısın forumdan böyle konular hakkında daha fazla konuşacaksan siyasi konu başlığı olmayan konulardan yürüyüp gidin rapor etmekten sıkıldım böyle adamları
konuyu açan diğer arkadaş. Bize bela okuyacak? hakkımı helal etmiyorum, sizin yüzünüzden bu durumdayım diyecek? ben de susacağım :D

Ekler

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    2.7 MB · Hit: 30

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
aynen :D

konuyu açan diğer arkadaş. Bize bela okuyacak? hakkımı helal etmiyorum, sizin yüzünüzden bu durumdayım diyecek? ben de susacağım :D
Onu da raporladım zaten. Kutuplaştırıcı dille konuşan kimse aklıyla konuşmuyordur sinirini burada kimse açığa çıkaramaz kimse kimsenin duygularını dinlemek zorunda değil. Duygularını dışa vurmak isteyen varsa gitsin konu açsın ona göre kategoride konuda öyle konuşsun çocukluktan çıkın artık

Sen de 17 yaşında politikacı değilsin daha doğru düzgün konuşmayı bilmiyorsun ezbere burada millete laf anlatmaya çalışıyorsun aklınca. uzatmayın konuyu

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Onu da raporladım zaten. Kutuplaştırıcı dille konuşan kimse aklıyla konuşmuyordur sinirini burada kimse açığa çıkaramaz kimse kimsenin duygularını dinlemek zorunda değil. Duygularını dışa vurmak isteyen varsa gitsin konu açsın ona göre kategoride konuda öyle konuşsun çocukluktan çıkın artık

Sen de 17 yaşında politikacı değilsin daha doğru düzgün konuşmayı bilmiyorsun ezbere burada millete laf anlatmaya çalışıyorsun aklınca uzatmayın konuyu
rahatsız ettiysem özür dilerim. Hayırlı geceler.

Sen de 17 yaşında politikacı değilsin daha doğru düzgün konuşmayı bilmiyorsun ezbere burada millete laf anlatmaya çalışıyorsun aklınca. uzatmayın konuyu
her Türk yaşadığı vatanın konumundan dolayı siyasetçi, politikacı doğar. Ben dediklerimde sonuna kadar haklı olduğumu düşünüyorum. Tekrardan rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Herkese hayırlı geceler.

Son düzenleme:
Top Bottom