Neler Yeni

9. Nesil Xbox Controller sol analog sorunu

ffa15451

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ffa
2 ay önce 9. Nesil Xbox Controller almıştım ve sol analogun gevşemesinden dolayı 2 kez servisten yeni kol gönderdiler ancak yeniside gevşedi ve FIFA 22 oynarken doğru bir şekilde kullanamadığımı farkettim. Ancak FIFA 21de denediğimde bu gevşeklik yön sorunu yapmıyor ve normal şekilde oynanıyor. FIFA 22'de sorun olmasının nedeni ne olabilir? Tüm ayarlar normal. Xbox One S üzerinden oynuyorum.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
2 ay önce 9. Nesil Xbox Controller almıştım ve sol analogun gevşemesinden dolayı 2 kez servisten yeni kol gönderdiler ancak yeniside gevşedi ve FIFA 22 oynarken doğru bir şekilde kullanamadığımı farkettim. Ancak FIFA 21de denediğimde bu gevşeklik yön sorunu yapmıyor ve normal şekilde oynanıyor. FIFA 22'de sorun olmasının nedeni ne olabilir? Tüm ayarlar normal. Xbox One S üzerinden oynuyorum.
Fifa 22 bozuk oyun cunku

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Fifa 22 sorunlu olabilir

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Hayır. Diyelim topu aldım arkama dönecekken dönmüyor tökezliyor. Veya hafif sağa veya sole yön verecekken aşırı yön veriyor. Sadece FIFA 22 oynarken sorun oluyor.
Fifa 22 de oluyorsa fifa 22 bozuktur

Top Bottom