Neler Yeni

Çözüldü✓ 9400f e 4060 takmak ahmaklık mı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sıfır 4060 almak istiyorum ama 9400f im ve buna uygun anakartım var mantıklı bir işlemci yükseltmesi yapamıyorum anakart da değişecek param yok komple sistem de değiştirmek istemiyorum sadece şunu merak ettim 9400f beni çok mu perişan eder en azından 1 sene tutar mı yoksa kanser mi olurum teşekkür ederim şimdiden
1 sene idare eder DSLR falan kullanarak

ziraidon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hüseyin erdogan
1 sene idare eder DSLR falan kullanarak
sağolun valla abiler gece gece cahil arkadaşlarımın saçma yorumlarından kurtardınız ispatlarla rahatlattınız beni
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağolun valla abiler gece gece cahil arkadaşlarımın saçma yorumlarından kurtardınız ispatlarla rahatlattınız beni
son bişey sorucam elimde 4 adet kasa fanı var bunları kasanın içine random yerleştirip çalıştırıo içeriyi serinletebilir miyim

son bişey sorucam elimde 4 adet kasa fanı var bunları kasanın içine random yerleştirip çalıştırıo içeriyi serinletebilir miyim
nasıl çalıştırabilirim yani o fanları

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Eğer düzgün şekilde montajlanmazsa kasaya yararından çok zararı olur fanları taktığın yöne göre havayı alıp vereceğine karar vermelisin random takmak kötü bir fikir

ziraidon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hüseyin erdogan
Eğer düzgün şekilde montajlanmazsa kasaya yararından çok zararı olur fanları taktığın yöne göre havayı alıp vereceğine karar vermelisin random takmak kötü bir fikir
nası çalıştırırım fanları usb deil nihayetinde anakarta mı takarım yerlerini güzel belirlediğim taktirde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç