Neler Yeni

Çözüldü✓ 9400f e 4060 takmak ahmaklık mı

eren28tr

80+ Gold
Darboğazı öyle bir anlatıyorsun ki sanki bilgisayarın içinden geçecek. En başta ben ne dedim zaten, DLSS FG darboğazı azaltır, alsın kullansın daha fazla FPS alır demedim mi? Bu saldırgan tavrını bir kenara bırakıp üslubunu düzelt.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun yerine daha iyi bir soğutucu alması daha mantıklı olabilir.
İyimisin sen nerede saldırgan tavır sergiledim biraz düzgün konuş lütfen..

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yağız Arslan Baytekin
sıfır 4060 almak istiyorum ama 9400f im ve buna uygun anakartım var mantıklı bir işlemci yükseltmesi yapamıyorum anakart da değişecek param yok komple sistem de değiştirmek istemiyorum sadece şunu merak ettim 9400f beni çok mu perişan eder en azından 1 sene tutar mı yoksa kanser mi olurum teşekkür ederim şimdiden
bence rtx 3060 12GB üstünü alma sistem için yeterli olucaktır

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
Alan wake 2 1440p
pAZRlKH.jpeg

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
hocam 1440p de böyleyse 1080 ultra da da yapmaz darboğaz :D mutlu oldum gece gece
Aslında tam tersi :) Ekran kartına burda yüklenmiş. işlemci rahat takılıyor. Ama 1080pye aldığında işlemci %40larda çalışmazda %60larda çalışır, yada 70lerde, O zaman biraz ısınabilir. Darboğaz dedikleri o oluyor genelde. İşlemci biraz daha az çalışssın kart maximum performansta çalışsın. işlemci ısımasın daha iyi yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Attila Alpaslan
İyimisin sen nerede saldırgan tavır sergiledim biraz düzgün konuş lütfen..
Burada mesela,
1718833239884.png
biliyorsundur muhtemelen, ''sen'' samimi olduğun insanlara denir, senle ben samimi olmadığımıza göre böyle konuşma hakkını nereden buldun bilmiyorum. Attığın cümlede de zaten saldırgan, kışkırtıcı bir tavır mevcut, ''İyi misin sen'' ''biraz düzgün konuş'' mesela. Terbiyeni takın yada konuşma. Doğru düzgün öneri vermiyorsun zaten, ona bişey demememe rağmen gelip benle böyle saçma saçma konuşamazsın. Sene 2024, sırf darboğaz olmasın diye adam gidip 5 senelik 2060 mı alacak sıfır 4060 almaya parası yeterken?

ziraidon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hüseyin erdogan
Aslında tam tersi :) Ekran kartına burda yüklenmiş. işlemci rahat takılıyor. Ama 1080pye aldığında işlemci %40larda çalışmazda %60larda çalışır, yada 70lerde, O zaman ısınabilir.
ben şuan pubg oynarken yüzde yüz oluyor kullanım 70 derecenin üstüne çıkmıyor thermaltake grizzy macun sürmüştüm 70 derece iyi mi ki

ben şuan pubg oynarken yüzde yüz oluyor kullanım 70 derecenin üstüne çıkmıyor thermaltake grizzy macun sürmüştüm 70 derece iyi mi ki
işlemci kullanımı

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR

işlemci kullanımı
%100 ken 70 derece ise sıkıntı yok o zaman. Zaten f işlemciler iyiler genelde. Fanın stok mu?

eren28tr

80+ Gold
Burada mesela,Alıntıyı görüntülebiliyorsundur muhtemelen, ''sen'' samimi olduğun insanlara denir, senle ben samimi olmadığımıza göre böyle konuşma hakkını nereden buldun bilmiyorum. Attığın cümlede de zaten saldırgan, kışkırtıcı bir tavır mevcut, ''İyi misin sen'' ''biraz düzgün konuş'' mesela. Terbiyeni takın yada konuşma. Doğru düzgün öneri vermiyorsun zaten, ona bişey demememe rağmen gelip benle böyle saçma saçma konuşamazsın. Sene 2024, sırf darboğaz olmasın diye adam gidip 5 senelik 2060 mı alacak sıfır 4060 almaya parası yeterken?
Tamam bir yanlış tavsiye vermiş olabilirim birdaha olmaz sen kelimesini herkese kullanıyorum ben bu kadar alıngan olma.

ziraidon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hüseyin erdogan
Harika :) Baktın 70'leri geçiyor. Bitane hava soğutucu alırsın. minimum 2-3 yıl daha işlemciye gerek bile kalmaz.
hay ağzın bal yesin hocam teşekkür ederim bu gece bir gencin mutlu uyumasına vesile olcaksınız inşallah :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,799
Üyeler
152,330
Son üye
Morchies
Top Bottom