Neler Yeni

A1 Ehliyet İle MT-25 Kullanırsam Ne Olur?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bunu sadece polise yakalanmak olarak düşünme kardeşim. Ben emniyet mensubuyum. 1.5 yıldır motosiklet sürüyorum. Normalde bana kimse ehliyet sormaz etmez. Ama ben birine çarparsam suçlu olmayayım diye gittim ehliyet aldım. Gerçi bizim ehliyetler sınavsız oluyor ama olsun yinede sonuç olarak motor sürmeyi biliyorum dominar 400 üm var. 1.5 yıldır aktif olarak sürüyorum. Senin yaşın tutmadığı için alamıyorsun galiba. Bu durumda karar senin. Birine vurdun mu haklı da olsan haksızsın. Senin bu motoru sürecek ehliyetin yok derler .
Haklısınız , sanırım 125CC kategorisine geri döneceğim. Naked 125cc öneriniz var mı ? 90ktl civarı.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Twitter
KucukdoganOzgur
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Discord
wh1te#4220

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
Haklısınız , sanırım 125CC kategorisine geri döneceğim. Naked 125cc öneriniz var mı ? 90ktl civarı.
Kanka ben motor tavsiyesi vermiyorum ya sonra bişey oluyor kendimi suçlu hissediyorum. Ama aklında varsa marka model Facebook sayfalarında bu markaların modellerin sayfaları var oralara gir konu aç sor. Sana artılarını eksilerini söylerler. Ben Dominarı alırken tereddüt ettim. Dedim Bajaj acaba kaliteli midir nedir. Sonra girdim Dominar facebook sayfasına sordum. Motoru KTM nin miş. 2021 sonrası UG modellerinde kronik sorunlar kalkmış dediler. Bende gittim aldım maşallahı var henüz arıza vermedi 5 bin km oldu. Ondan öncesinde de Forza 250 vardı. Vitesliye geçmek istediğim için satmıştım. Sende böyle yap Facebook sayfalarına sor.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
bunu ehliyet yeterliliği gibi düşünmen bence. malum motorların fark edilme oranı bir hayli düşük sen çarpmasan bile biri sana çarpsa kaza yapsan sen haksız sayılıyorsun bilgin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağan Batur Karaköz
bunu sadece maddi kazalarda hak vs. olarak düşünmeyin. yolda giderken bir çocuk yola atlasa başını vursa ölse senin ehliyetin yetersiz olduğu için bu trafik kazası değilde cinayet şeklinde geçiyor tüm hayatını hapiste geçirirsin ehliyetinin yettiğine bin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,104
Üyeler
156,433
Son üye
ichbinsamet
Top Bottom