Neler Yeni

Öneri A1 ehliyeti ile alabileceğim motorsikletler nelerdir?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
hoşuma gitti baya benelli ilk tercihlerim arasında
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlarda mantıklı teşekkürler öneri için

alıcaksın motoru komple rektefiye yaptırıcaksın sonra rahatına bakıcaksın kafasındayım şu anda valla :D tabi bu ekonomide almak nasip olursa
yerli mallı yurdum mallı herkes rks yi kullanmalı

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
hoşuma gitti baya benelli ilk tercihlerim arasında

bunlarda mantıklı teşekkürler öneri için

alıcaksın motoru komple rektefiye yaptırıcaksın sonra rahatına bakıcaksın kafasındayım şu anda valla :D tabi bu ekonomide almak nasip olursa
hocam driftin kronik sorunu çok, önceliğiniz benelli bn 125s sonra rks125r sonra drift l olsun.
Ben rks bulamadığımdan drift aldım ama rks daha iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali Altıntaş
hocam driftin kronik sorunu çok, önceliğiniz benelli bn 125s sonra rks125r sonra drift l olsun.
Ben rks bulamadığımdan drift aldım ama rks daha iyidir
rks ye çok güvenemiyorum mahallede alup pişman olanlar var. drift l nin kroniğinde neler var tam olarak?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
rks ye çok güvenemiyorum mahallede alup pişman olanlar var. drift l nin kroniğinde neler var tam olarak?
hocam stop sorunu benzin göstergesi devir saati, ıslanınca göstergenin kökten gitmesi ve bir kaç şey daha vardı sanırım. Ben motoru yarın teslim alıcam sanırım, umarım başıma bunlardan biri gelmez 🙃

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
125 CC ve altı kabul ediliyor sadece a1 ehliyet ile fakat 125 CC ve altı çok motor yok zaten tavsiyem drift l olur

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
a1 ehliyet ile ne tarz motorsikletler önerirsiniz? en fazla 100k olacak şekilde sıfır öncelikli olması daha iyi olur. ailem alıcak o yüzden sıfır almayı tercih ederim diyor. ben ise ikinci el alalım daha iyi bir şey alalım diyorum. sizce hangi motorsikletleri alabilirim o fiyata? ve ailemi özellikle babamı ikinci el motorsiklet almaya nasıl ikna ederim? ikinci el motorsikletler temiz olmaz diyip almam diyor?
cg al geç gardaşşş

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali Altıntaş
0 al reis işte :D

Hem ben 125cc motora çok para vermeyi saçma buluyorum. CG de 120 görüyo 100k verdiğin motor da :D Hem cg daha keyifli
cgnin farklı şeyleri var çok anlamıyorum tam ismi ne olarak geçiyo söyler misin?

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
a1 ehliyet ile ne tarz motorsikletler önerirsiniz? en fazla 100k olacak şekilde sıfır öncelikli olması daha iyi olur. ailem alıcak o yüzden sıfır almayı tercih ederim diyor. ben ise ikinci el alalım daha iyi bir şey alalım diyorum. sizce hangi motorsikletleri alabilirim o fiyata? ve ailemi özellikle babamı ikinci el motorsiklet almaya nasıl ikna ederim? ikinci el motorsikletler temiz olmaz diyip almam diyor?
Tvs raider 125

Dostum bu motoru almalısın 74k sıfırfiyatı rks dır mondial dır bin başar solda sıfır yapar tvs bilmeyenler icin soyluyorum hint mali hindiaran üretimi motor markasıdır 14hp ve ara hizlanmalariçok güzel eğer ailemi ikna edersem a1 ehliyetin ile alicam ben de

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Kutluhan bayrakcı
Sym fiddle 3 4 al geç hiç bakma herosuna tvs sine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom