Neler Yeni

Yardım A15 mi victus 16 mı?

burakboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Bozoğlu
Ben asusu alıp önüme bakıcam

YazılımKafa

80+ Silver
Victusta throttle olduğu felan yok, limit konması daha iyi. Napıcak adam limitsiz işlemciyi 100 derece olduktan sonra saçmalamayın ruffian dediğiniz kişinin hiçbir bilgisi yok onu mu etiketliyosunuz gerçekten ?
Limit daha mı iyi? Ryzen 5 li modelde limit yüzünden darboğaz oluyor. İşlemci yetmiyor. Ayrıca firma soğutmasını düzgün yapmalı. Limit koymak demek kolaya kaçmak demek

MiracleM2

80+
Limit daha mı iyi? Ryzen 5 li modelde limit yüzünden darboğaz oluyor. İşlemci yetmiyor. Ayrıca firma soğutmasını düzgün yapmalı. Limit koymak demek kolaya kaçmak demek
tamam sen devam et 100 derecede oyununa. Limitli hali ile limitsiz hali arasında performans farkı yok denecek kadar az.

xTURANN

80+ Silver
Victusta throttle olduğu felan yok, limit konması daha iyi. Napıcak adam limitsiz işlemciyi 100 derece olduktan sonra saçmalamayın ruffian dediğiniz kişinin hiçbir bilgisi yok onu mu etiketliyosunuz gerçekten ?
Valla buna da @Ruffian 'ı etiketler konudan sıyrılırım.

Ruffian beni hatırlıyorsa, Victus görüşümü bilir. Throttle'da olsa, anakart kalitesi, kasa kalitesi kötü de olsa benim için zerre dert değil. Fakat Ruffian'a göre dert. Araştırmalarım yok ( victusta throttle, lock bios gibi konularda ), konusuna baktığım için ona hak verip bu tarz konularda etiketliyorum. Kaldı ki verdiği laptop önerilerini iyi buluyorum.

MiracleM2

80+
Valla buna da @Ruffian 'ı etiketler konudan sıyrılırım.

Ruffian beni hatırlıyorsa, Victus görüşümü bilir. Throttle'da olsa, anakart kalitesi, kasa kalitesi kötü de olsa benim için zerre dert değil. Fakat Ruffian'a göre dert. Araştırmalarım yok ( victusta throttle, lock bios gibi konularda ), konusuna baktığım için ona hak verip bu tarz konularda etiketliyorum. Kaldı ki verdiği laptop önerilerini iyi buluyorum.
Ruffian ımı dinliyosunuz gerçekten, adam sırf victusu kötülemek için doğmuş. Abartacağı kadar hiçbirşey yok o cihazlarda.

YazılımKafa

80+ Silver
tamam sen devam et 100 derecede oyununa. Limitli hali ile limitsiz hali arasında performans farkı yok denecek kadar az.
Kullanmadan boşuna laf yapmayın. Git başkasına palavra anlat

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
ozan başaran
her cihazda limit var zaten önemli olan limitin abartısız yapılması victuslarda abartı bir limit var soğutmasının kalitesizliğini aşırı limit koyarak örtmeye çalışmışlar

MiracleM2

80+
Kullanmadan boşuna laf yapmayın. Git başkasına palavra anlat
Sonuçlara bak, limitsiz işlemcinin hiçbirşeye faydası yok hatta zararı var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

her cihazda limit var zaten önemli olan limitin abartısız yapılması victuslarda abartı bir limit var soğutmasının kalitesizliğini aşırı limit koyarak örtmeye çalışmışlar
Öyle bir şey yok, soğutmasının kalitesiz olduğuda yok abartı limtte yok limit konması lazım zaten konmadığı takdirde sorun demektir.

xTURANN

80+ Silver
İnternete güvenmiyorum windows 11 orjinal geliyor vatanda
Üniversite okuyan biriyim, ailem söz konusu internetten 500 tl ve üzeri her türlü alışverişe ( istersen manavdan sipariş ver ) riskli bakıyor. Tek Seferde 30.000 TL'ye victus 16 aldım hepsiburada'dan. Patlıcan geleceğini falan sanıyorlar haberler yüzünden. Eğer sağlam yerden alışveriş yaparsan ( mesela şuan Türkiye'de en iyi tek yer Amazon ) hiçbir sorun olmaz. Oldu diyelim, kargonu çaldılar bir şey oldu. Amazon iadeni yapar.

Windows internette 100 - 150 Lira. İstersen CMD ile de kurabilirsin. Orjinal olup olmaması, son kullanıcı için 1 gram önemi yok. Sağlamlisans'tan çekinerek w11 lisansı aldım. W11'de bir sorun çıktığı için W10'a döndüm aynı keyi kullanıyorum.

Ayrıca, Asus'u bilmem de, o Victus'a vatanda 41k vermek aşırı saçma. "Param var bol keseden atıyorum ama nedense ay sonunu göremiyorum" gibi takılırsın, yapma.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ruffian ımı dinliyosunuz gerçekten, adam sırf victusu kötülemek için doğmuş. Abartacağı kadar hiçbirşey yok o cihazlarda.
Victustaki limit gereğinden fazla özellikle Ryzen 5 olan modelde soğutma kalitesi maalesef çok iyi değil.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sonuçlara bak, limitsiz işlemcinin hiçbirşeye faydası yok hatta zararı var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle bir şey yok, soğutmasının kalitesiz olduğuda yok abartı limtte yok limit konması lazım zaten konmadığı takdirde sorun demektir.
Miraclem2 kardeşim konumu okurmusun ? Haklı bir isyanımı dile getiriyorum ve HP nin kullanıcılarını nasıl yok saydığını dile getirdim 2021 den beri omenlarda kronik sorun var ve hala bu sorun çözülmedi en basitindan bir gün umursarda bunları çözer diye boykot vari bir şey yapıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,456
Üyeler
157,953
Son üye
n0th1ng244
Top Bottom