Neler Yeni

aerocool psu alınır mı?

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Kaan
bu psu alınır mı? bi kaliteli bi psu olmadıgını bılıyorum ama arkadaşıma çok düşük bütceli sistem yapcaz apu işlemci kullanıcaz ekran kartı alınca kaliteli bi psu ya gecıs yapıcak

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
bu psu alınır mı? bi kaliteli bi psu olmadıgını bılıyorum ama arkadaşıma çok düşük bütceli sistem yapcaz apu işlemci kullanıcaz ekran kartı alınca kaliteli bi psu ya gecıs yapıcak
İdarelik alınabilir bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden?

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Kaan

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Kötünün iyisi bir güç kaynağı idareten alınabilir.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
12V kanalından 324 W veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. 5 adet koruması var. Bence düşük bütçede tercih edilebilecek bir PSU.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Umut Bozkurt

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Kaan
saolun idareten olucak dedıgım gibi apu sisteme ekran kartı alıncagı zaman kaliteli bişey takıcaz

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
APU'da fazla yüke girmez o yüzden alınabilir diye düşünüyorum. Ki ilerde ekran kartı alınca başka bir PSU'ya geçeceğini de söylemişsiniz, bence alınabilir.

Top Bottom