Neler Yeni

Ağız yarası nasıl geçer?

Satashke

80+ Bronze
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
Alıntıyı görüntüle
Bir sağlıkçı olarak. Hiçbir şey hiçbir işine yaramaz aft konusunda. 5 6 Günde kendi kendine geçer

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
Alıntıyı görüntüle
bir tane merhem var ağız içi için yapışkan ve kuru bir merhem yaranın olduğu yere yatmadan önce sürüyosun orası ıslanmadığı için düzenli gece kullanımlarında 1 hafta içinde geçiyor yara endişelenmeyin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
AFT bu, sana kötü bir haberim var bunun çözümü yok. Kulak temizleme çöpü gibi satılan bir ilaç var yakıp atan anca o etki ediyor onun harici boş.
Abi piraldyn kullandım ben. 3 günde geçirdi. 2 hafta geçmiş aft geçmemişti. O ilaç bana kurtarıcı oldu.

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ARDA
Ben arada bir limon tuzu basıyorum üzerine, biraz üzerinde tut yakacak orayı biraz. Bir kaç saat ağrı hissiyatını kaldırıyor, acımaya başlayınca tekrar basarsın.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
Kulak çöpüne karanfil yağı sür, yaranın etrafına sür. Biraz uyuştuktan sonra çürüyecektir.

jouly

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
sana tavsiyem çevrende aktar varsa gidip "nöbet şekeri" iste.Ağzımda şu ana kadar ne kadar yara olduysa gerek dilimde gerek damaklarımda gerek dudağımda nöbet şekeri sayesinde geçti.Tadı aynı toz çay şekeri gibi ama yaralara çok iyi geliyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,198
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Abi piraldyn kullandım ben. 3 günde geçirdi. 2 hafta geçmiş aft geçmemişti. O ilaç bana kurtarıcı oldu.
Sorun şu, tedavi değil onlar. NE aparsan yap yine çıkacak :)

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Vitaminsizlikten oluyor bu çözümü yok kendi kendine geçmesi lazım bazen 1-2 günde geçiyor bazen 1-2 hafta

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
Bana stresten dolayı oluyor hep ne zaman stresli zamanlar geçirsem bu illet geliyor ağzıma yemek yedirmiyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,198
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Vitaminsizlikten oluyor bu çözümü yok kendi kendine geçmesi lazım bazen 1-2 günde geçiyor bazen 1-2 hafta
Tam bir nedenini bulamadılar. Ben 2 aydır vitamin kullanıyorum ama yine çıktı 2 gün önce...

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,626
İsim
Hacı
Karanfil ve gargara nın faydası oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular