Neler Yeni

AGT Kurye ile Amazon Çelişkisi

T.P.G.

80+ Titanium
Selamlar 21 Kasım Cumartesi günü amazon.com.tr adresinden 860 Evo 250GB SSD siparişi verdim. Prime üyeliğim mevcut bu arada. Buraya kadar sıkıntı yok, bugün 10 ile 11 saatleri arasında kargoya verildi, saat 14 gibi ise kargom Trabzon'da yani oturduğum yerde görünüyordu ve teslimat tarihi bugün diyordu.

ekran122.PNG

Bundan bir süre sonra teslim tarihini güncellediler ve 25 Kasım 2020 yaptılar.

Ekran Alıntısı122.PNG

Tamam dedim olabilir dedim fakat bundan sonra gördüğüm kısım beni şok etti...

wq12ew.PNG

Bundan sonra birden "Teslim bölgesine sevk edildi" yazısı Aşağıdaki gibi oldu.

2121321.PNG

Yani cidden anlayamıyorum, böyle bir şey yaşayan var mı? İlk kez AGT ile kargo geliyor ve cidden böyle ise lanet olsun böyle firmaya.

NOT: Müşteri hizmetlerini arayacaktım fakat saat 18'i geçti. Eğer 25 Kasım'a kadar gelmezse arayacağım.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Selamlar 21 Kasım Cumartesi günü amazon.com.tr adresinden 860 Evo 250GB SSD siparişi verdim. Prime üyeliğim mevcut bu arada. Buraya kadar sıkıntı yok, bugün 10 ile 11 saatleri arasında kargoya verildi, saat 14 gibi ise kargom Trabzon'da yani oturduğum yerde görünüyordu ve teslimat tarihi bugün diyordu.

ekran122.PNG

Bundan bir süre sonra teslim tarihini güncellediler ve 25 Kasım 2020 yaptılar.

Ekran Alıntısı122.PNG

Tamam dedim olabilir dedim fakat bundan sonra gördüğüm kısım beni şok etti...

wq12ew.PNG

Bundan sonra birden "Teslim bölgesine sevk edildi" yazısı Aşağıdaki gibi oldu.

2121321.PNG

Yani cidden anlayamıyorum, böyle bir şey yaşayan var mı? İlk kez AGT ile kargo geliyor ve cidden böyle ise lanet olsun böyle firmaya.

NOT: Müşteri hizmetlerini arayacaktım fakat saat 18'i geçti. Eğer 25 Kasım'a kadar gelmezse arayacağım.
Agt kadar kötüsü yok. Kolay gelsin çok daha iyi.

T.P.G.

80+ Titanium
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Agt kadar kötüsü yok. Kolay gelsin çok daha iyi.
Agam biliyorum zaten de, bazılarına 1 günde gelmiş AGT ile mesela @resitali ama bazılarına 1 ayda gelmiş özellikle Papara alanlara örnek @keremcnsz24

Olay neden ilk sevkiyat bölgesinde, sonradan ise Kabul Edildi olarak gözükmesi ve Amazon'Da Trabzonda olarak gözükmesi

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Agam biliyorum zaten de, bazılarına 1 günde gelmiş AGT ile mesela @resitali ama bazılarına 1 ayda gelmiş özellikle Papara alanlara örnek @keremcnsz24

Olay neden ilk sevkiyat bölgesinde, sonradan ise Kabul Edildi olarak gözükmesi ve Amazon'Da Trabzonda olarak gözükmesi
Agt'yi arayıp bi sor bence. En iyi cevabı onlar verir.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben de usateamfans’tan hoodie almıştım. Neyse 3-5 gün sonra kargoya baktım “Semih Şeker’e teslim edildi.” yazıyordu. 1-2 gün sonra getirdiler ama.

T.P.G.

80+ Titanium
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de usateamfans’tan hoodie almıştım. Neyse 3-5 gün sonra kargoya baktım “Semih Şeker’e teslim edildi.” yazıyordu. 1-2 gün sonra getirdiler ama.
Sabreden derviş, sabretmekten gebermiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Asag'a olduğu gibi arasam onları, onlar da 23.45'te gelecek deseler, sonra gülsek. Sonra 23.45'te cidden gelse..
Var bi hayalim

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sabreden derviş, sabretmekten gebermiş

@Asag'a olduğu gibi arasam onları, onlar da 23.45'te gelecek deseler, sonra gülsek. Sonra 23.45'te cidden gelse..
Var bi hayalim
Olum Spoiler yerinde küfür sandım heyecanlandım.

Bi de onu spoiler yapmana gerek yok çünkü sözün orijinali bu şekilde.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,907
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bak ciddiyim UPS İle bir ürün almadan önce dediler "knk berbat sakın falan" mis gibi de teslim aldım.
Mouse'u 26 Ağustos sabahı aldım 26 Ağustos akşamüzeri kargoya verildi 28'inde teslim aldım.

AGT İle de papara kartımı yenileyecektim malum dikey olanı çıkmıştı.
Abi 18 Ağustos'ta siparişi verdim tamam mı. Ne zaman teslim aldım biliyor musun. 20 Ekim mi ne. Bak ciddiyim aylar geçti öyle teslim aldım.
Yurtiçi bile bundan daha iyidir be. Ulan be adam 1 tane zarf ya ZARF ZARF O ZARFI BANA 2 AYDA NASIL GETİREBİLİRSİN YA.

1 TANE ZARF İÇİNDE PLASTİĞİMSİ BİR KART VAR BUNU 2 AYDA GETİRİYOR. TEŞEKKÜRLER ALİEXPRESS.

T.P.G.

80+ Titanium
Olum Spoiler yerinde küfür sandım heyecanlandım.

Bi de onu spoiler yapmana gerek yok çünkü sözün orijinali bu şekilde.
Kafam.esdi

Bak ciddiyim UPS İle bir ürün almadan önce dediler "knk berbat sakın falan" mis gibi de teslim aldım.
Mouse'u 26 Ağustos sabahı aldım 26 Ağustos akşamüzeri kargoya verildi 28'inde teslim aldım.

AGT İle de papara kartımı yenileyecektim malum dikey olanı çıkmıştı.
Abi 18 Ağustos'ta siparişi verdim tamam mı. Ne zaman teslim aldım biliyor musun. 20 Ekim mi ne. Bak ciddiyim aylar geçti öyle teslim aldım.
Yurtiçi bile bundan daha iyidir be. Ulan be adam 1 tane zarf ya ZARF ZARF O ZARFI BANA 2 AYDA NASIL GETİREBİLİRSİN YA.

1 TANE ZARF İÇİNDE PLASTİĞİMSİ BİR KART VAR BUNU 2 AYDA GETİRİYOR. TEŞEKKÜRLER ALİEXPRESS.
UPS çok iyi zaten ama bi olay şu var Papara alanlara çok geç gelmiş hep ama Amazondan alanlara max 2 günde gelmiş ben bir şey anlamadım :D

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kafam.esdi

UPS çok iyi zaten ama bi olay şu var Papara alanlara çok geç gelmiş hep ama Amazondan alanlara max 2 günde gelmiş ben bir şey anlamadım :D
Saygideger.kardeslerim😎seviliyorsun reyis.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Papara söylemiştim 3 hafta da geldi. Hadi 3 hafta neyse 1 hafta önceden dağıtıma çıkarıldı dendi teslim tarihinden önce. Dağıtıma çıktı dedi 1 hafta sonra Paparam geldi.

T.P.G.

80+ Titanium
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,909
Üyeler
155,332
Son üye
Persoo
Top Bottom