Neler Yeni

Akbank 0 faiz kredi veriyor (yeni müşterilere)

NightRose

80+ Bronze
2 kişi referansımla hesap açmış kendilerine de 250₺ chip para geldi mi acaba?

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Davet kodu:1000122978
buda benim davet kodum kullanmak isteyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Üye olurken davet kodu kısmına yazabilirsiniz.

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara
Dostlar Akbank mobilden üye olanlara %0 faizle 7.500₺ kredi veriyor.

Davet kodumla üye olursanız bana ve kodu kullanan kişilere 250₺ chip para veriyor. Aklınıza takılan olursa sorabilirsiniz

Akbank Davet Kodum: 1000121323

İhtiyacı olan kullansın muhtemelen sınırlı sayıdadır. 12 Aylık 625₺ye geliyor, toplam geri ödemesi 7.539₺ (39₺ bsmv)

Bilgisayar almak isteyen kişiler için kredi kartsız velinimet bence.

Nasıl yapılır?: Akbank mobil uygulamasını indirip Müşteri olacaksınız. Sonrasında kredi kampanyasında 7.500₺ %0 faizli krediyi seçip ilerleyeceksiniz. Bu kadar

Şartlar

• Daha önce müşteri olup hesabı pasif olanlar krediyi çekebilir.

• Öğrenciler çekebilir

• Son aşamada Akbank müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşüyorsunuz.

• Bunu yaparsanız kredi anında hesabınıza yatıyor

• Görüntülü görüşme sağlayamazsanız (bazen yoğunluktan denk gelemiyorsunuz, bazen de uygulama bankaya gitmenizi istiyor) imza atmak için herhangi bir Akbank şubesine yönlendiriliyorsunuz.
ben akbanklı degılım arkadasım akbanklı onun referans kodu ıle banka hesabıactırırsam hesap kartı cıkartırsam 250 tl mı verılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parayı sadece daveti gönderen kişi alıyor. Üye olanlar alamıyor.
ınternetten goruntulu konusma asamasına gelınce telefonu acmıyorlar bankaya gelın dıyorlar bankaya gıttıgımde de hesap kartı cıkarabılırım dımı referans kodu ıle

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
ben akbanklı degılım arkadasım akbanklı onun referans kodu ıle banka hesabıactırırsam hesap kartı cıkartırsam 250 TL mı verılıyor

ınternetten goruntulu konusma asamasına gelınce telefonu acmıyorlar bankaya gelın dıyorlar bankaya gıttıgımde de hesap kartı cıkarabılırım dımı referans kodu ıle
bankaya gittiğinizde sizlere kredi kartı almanızı istiyorlar ve referans kodunu kullanamayabilirsiniz.

Knispel

80+ Bronze
ben akbanklı degılım arkadasım akbanklı onun referans kodu ıle banka hesabıactırırsam hesap kartı cıkartırsam 250 TL mı verılıyor

250TL arkadaşına veriliyor.
Görüntülü arama aşamasında bende çok fazla bekliyordum fakat sahurdan sonra yani gece 4-5 gibi bağlanırsanız hemen cevap veriyorlar şubeye gitmenize gerek yok.

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara

NightRose

80+ Bronze
Akbanklı olan kişiye vermemesi çok saçma karşılıklı olması lazım aslında

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
bu tarıh gırme yerınde daha hızlı bır secenek yokmu ya delı edıyor
malesef yok ama davet koduna benim kodumu girebilirseniz teşekkürlerimi şimdiden iletebilriim :) Davet kodum 1000122978

Akbanklı olan kişiye vermemesi çok saçma karşılıklı olması lazım aslında
malesef sadece yeni müşteriye veriyor müşteri pörtfoyunu arttırmak amaçlı yapılıyor.

Top Bottom