Neler Yeni

Akvaryumu Olan Arkadaşlar Bakabilirmi?

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
İlk defa bi akvaryum kuracağım şimdi Bana bilgili olan arkadaşlar balık türlerini ve akvaryum ile ilgili linkleri atabilirmi?

Akvaryum linkide olsun bide bu 30-35cm akvaryumlar ne kadar büyük oluyorlar?

Akvaryumlara canlı kaya denilen şey ne oluyor?

Canlı bitki gibi bişey oluyormu içinde?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa bi akvaryum kuracağım şimdi Bana bilgili olan arkadaşlar balık türlerini ve akvaryum ile ilgili linkleri atabilirmi?

Akvaryum linkide olsun bide bu 30-35cm akvaryumlar ne kadar büyük oluyorlar?

Akvaryumlara canlı kaya denilen şey ne oluyor?

Canlı bitki gibi bişey oluyormu içinde?
Bütçe maks 600

firatbey

80+ Silver
30-35 cm akvaryumda karides ve 1-2 canlı doğuran tür dışında bir şey beslemeni önermem. Akvaryumu bulunduğun şehirdeki petshoplardan almanı öneririm internette satışı yapılan akvaryumlar genelde ithal ve çok pahalı ayrıca kargo süreci sıkıntılı genelde kırık geliyor. Canlı kaya diye bir şey hiç duymadım. Canlı bitki beslediğin türe göre kendi isteğinle ayriyeten alabilirsin.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30-35 cm akvaryumda karides ve 1-2 canlı doğuran tür dışında bir şey beslemeni önermem. Akvaryumu bulunduğun şehirdeki petshoplardan almanı öneririm internette satışı yapılan akvaryumlar genelde ithal ve çok pahalı ayrıca kargo süreci sıkıntılı genelde kırık geliyor. Canlı kaya diye bir şey hiç duymadım. Canlı bitki beslediğin türe göre kendi isteğinle ayriyeten alabilirsin.
Hocam dediğin balık türlerini yazabilirmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link şu yüzden istedim alacağım şeyler linktekilere benzer olsun diye zaten petshoptan alıcam ürünleri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,939
Üyeler
141,774
Son üye
PuRpLe
Top Bottom