Neler Yeni

Albion Online Avrupa sunucusuna başlayacak olanlar var mı?

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Merak ettim acaba kimler başlayacak. Ben başlamayı düşünüyorum.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
Mehmet Aslan
Aslında açıldı ama şu anda sadece para ile erken erişim alanlara. 29'unda herkese açılacak.
sanırım Dil desteğide geliyormuş bu sunucuyla. Başlanır mı ne dersin ? İlk defa mmorpg oynayacağım.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
sanırım Dil desteğide geliyormuş bu sunucuyla. Başlanır mı ne dersin ? İlk defa mmorpg oynayacağım.

Dil desteği gelirse harika olur. Dil desteği hakkında bir bilgim yok ama ben başlamayı düşünüyorum. Daha önce west'te biraz oynadım. Aslında eğlenceli ve çok sistemli bir oyun.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
Mehmet Aslan

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
Mehmet Aslan
Dil desteği gelirse harika olur. Dil desteği hakkında bir bilgim yok ama ben başlamayı düşünüyorum. Daha önce west'te biraz oynadım. Aslında eğlenceli ve çok sistemli bir oyun.
hocam steam de Türkçe var gözüküyor haberin olsun.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Nasil oyun baslanir mi

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Nasil oyun baslanir mi

Kardeşim oyun biraz detaylı ama bana kalırsa güzel. Level kasma var ama karakter bazında değil. Karakter yerine silah ve kıyafetlere level kasılıyor. Mesela yumrukçu diye bir karakter var. Eğer yumrukçu olacaksan onun silah ve kıyafetlerini kasıyorsun. Onları son seviye yaptıktan sonra başka mesleklerinde silahlarını ve kıyafetlerini kasabiliyorsun. Kastığın silah ve kıyafetler hep sende kalıyor. Yani bir silahı seçmek diğer silahlardan diğer mesleklerden geçmen anlamına gelmiyor. Mesela klanda healci ihtiyacı varsa o itemleri ve silahı takıp gidiyorsun. Bunun dışında da para kasmak için Gatter diye bir şey var. Buda yolda ki taş, pamuk, deri, demir gibi şeyleri toplayarak para kasmana yardım ediyor. Bu gatter dediğim şeyleri toplamak içnde ayrı ayrı araçlar oluyor ve her topladığında gelişiyorlar. Geliştiği zamanda daha büyük daha pahalı eşyaları toplayabiliyorsun. Sonra bu topladıklarını satıyorsun. İlk başlarda zaten güvenli haritalarda başlıyorsun saldırsalar bile bir şey kaybetmiyorsun. ama ilerleyen zamanlarda black zone dediğimiz haritalarda daha kıymetli gatterları toplamak için savaş bölgesine giriyorsun. Orada ölürsen üstünde ki her şeyi alıyorlar ama sen öldürürsen sen alıyorsun. Ama item tekrar almak çok zor ve pahalı olmuyor. Zaten çok pahalı kıyafetlerle gatter yapılmıyor. üstünde pahalı kıyafet ve silahlar varsa bil ki klanca adam kesmeye çıkmışsınızdır. Yani elimden geldiğince anlattım. Tabi biraz basite indirgedim oyun genel anlamda biraz detaylı ama alışılıyor her diğer online oyunlarda olduğu gibi.

WhoCares

80+ Silver
oyundaki herşeyi playerlar ürettiği için ne kadar kasarsanız o kadar önde olursunuz ha birde pvpde pattis olunca itemleriniz gider ek olarak guildsiz yada arkadaş ortamsız oynayamasınız pattis ederler bilesiniz :kekw: ultima online denediyseniz seversiniz

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
oyundaki herşeyi playerlar ürettiği için ne kadar kasarsanız o kadar önde olursunuz ha birde pvpde pattis olunca itemleriniz gider ek olarak guildsiz yada arkadaş ortamsız oynayamasınız pattis ederler bilesiniz :kekw: ultima online denediyseniz seversiniz

Vay ve ne günlerdi :D Ultima online dedin ve beni ta kaç sene önceye götürdün.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Ben başladım baya bir kalabalık, ilgi çok yeni server'a. Nick Erawe

Top Bottom