Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress 5 metre 3 çipli BT şerit led 55 TL

shameee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Merdan Demir
1688247712705.png

193tl gözüküyor bende

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
TOTEME İLK SİPARİŞE ÖZEL YAZMIŞIM KOCAMAN İLK SİPARİŞE ÖZEL YAZIYOR
hocam 5 mt 61.90 a aldım benim arkada da led bulunuyor duvarımda bunuda masaya döşemeyi planlıyorum veya duvardakini yatağıma doğru uzatıp bunu pc arkasına aydınlatıcam +ları nelerdir parlaklık kısılıp açılıyor mu rgb mi düz led mi

Ekler

• IMG_3726.jpeg
    IMG_3726.jpeg
    1.3 MB · Hit: 68

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,366
İsim
Oozdmrsm
1688261629008.png
bu niye bu kadar ucuz? ve kargo geldiği zaman ekstra ödemem gereken bir vergi/ücret var mıdır?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam 5 mt 61.90 a aldım benim arkada da led bulunuyor duvarımda bunuda masaya döşemeyi planlıyorum veya duvardakini yatağıma doğru uzatıp bunu pc arkasına aydınlatıcam +ları nelerdir parlaklık kısılıp açılıyor mu rgb mi düz led mi
Parlaklık kısılıp açılıyor rgb düz led değil tek eksiği rainbow gibi efektler yok onların 3 metresi bu fiyata geliyor her ledi istediğiniz gibi ayarlamak için 3 metresine 100+ vermeniz lazım onlarda aRGB diye geçenler zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çorbaaaaa ahsjsjsjs
Okumaktan acizler çıldırcam ya

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Sinan
Bugün geldi benim ürün ama yanından kumanda vs çıkmadı. Telefondan uygulama aracılığıyla kontrol edilebiliyormuş sanırım. Hangi uygulama bu?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
beyler bende 5 metrede 55 tl kargo gözüküyor

bide bu taktik sadece bu led şerittemi geçerli

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Alıntıyı görüntüle bu niye bu kadar ucuz? ve kargo geldiği zaman ekstra ödemem gereken bir vergi/ücret var mıdır?
vergi odendigi icin alirken ucret odenmiyor geldiginde

hocam pcden nasıl alabiliriz
pc den direkt yeni hesap acip siparis verebilirsin

beyler bende 5 metrede 55 TL kargo gözüküyor

super deal kisminda bircok ucuz urun var ben lehim makinasi aldim 184 tl ye uygun urunler var orda

turkiyede satilan 5050 ler gibi sik led yok daha aralikli 5050 ledler var ekstra olarak telefondan yonetiyorsun birde adreslene bilir led degil bu yuzden her ledi ayri ayri renklendiremiyorsun bunun yerine tek renk yada farkli modlari oluyor senin duvardaki ledin ile uyumlu olur

Bugün geldi benim ürün ama yanından kumanda vs çıkmadı. Telefondan uygulama aracılığıyla kontrol edilebiliyormuş sanırım. Hangi uygulama bu?
qr kod olmasi lazim qr kodu okutunca uygulamaya yonlediriyor yoksa youtube dan bak ordaki uygulama ile calisir

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uygulama qr kodla indirilebiliyor

hocam pcden nasıl alabiliriz
Daha önce pcden hiç aliexpress hesabı açmadıysan ilk hesabın olduğu için sorun yaşamazsın direkt hesap açıp al

beyler bende 5 metrede 55 TL kargo gözüküyor

Hayır yeni hesap açıp istediğin ürünü arat çok satan veya fazla yorum alanların hemen hemen hepsinde yeni kullanıcı indirimi oluyor daha fazla ürün ve doğru sonuçlar için weden değil mobil uygulamadan arama yap

Top Bottom