Neler Yeni

🔥İndirim ALİEXPRESS İLK SİPARİŞ İNDİRİMİ ( Benim Seçtiklerim )

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
bana f/p type-c hub önerir misiniz hdmi ve rj45'li modellerden olursa sevinirim çok fazla var hangisi güvenilir anlayamadım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,133
İsim
Oğuz

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Cihan Bozkır
Ben mail farklı olsa yeter dedim ama olmadı sipariş vermeye izin vermedi.
Farklı telefon işini bluestacks ile ımei değiştirerek çözmek mümkün. Farklı telefon numarası sıkıntılı, doğrulama gerekmiyor ise rastgele bir numara da verilebilir belki.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Hocam eskiden ben de çok alışveriş yapardım aliexpress’den fakat 4 senedir falan uzak kaldım baya bi. Merak ettiğim şey 20 kuruşluk ürüne 60 TL kargo çıkıyor bu kargo tutarını daha aza indirmenin bir yolu var mı? Bir de kargo amazondaki sistem gibi mi işliyor , yani sipariş verirken gümrük vergisinide mi ödüyoruz?

Oscar

80+ Bronze
Hocam eskiden ben de çok alışveriş yapardım aliexpress’den fakat 4 senedir falan uzak kaldım baya bi. Merak ettiğim şey 20 kuruşluk ürüne 60 TL kargo çıkıyor bu kargo tutarını daha aza indirmenin bir yolu var mı? Bir de kargo amazondaki sistem gibi mi işliyor , yani sipariş verirken gümrük vergisinide mi ödüyoruz?
Gümrük vergisi sipariş alanında bazı ürünlerde görünüyor bazı ürünlerde görünmüyor. Göründüğü zaman vergi dahil ödemesini yapıyorsun buraya gelince ek ödeme yapmıyorsun.

FareV

80+ Bronze
çok yararlı, teşekkür ederim illa ki bir şey alırım buradan

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Dax Saz
Aliden alırken ücretsiz kargo daha pahalıya gelebiliyor. Zira ürün tutarı üzerinden vergi hesaplanıyor. Ürün tutarı düşük ama gönderi ücreti olanlar genelde vergi hesaplaması ürün tutarı üzerinden yapıldığı için daha uyguna gelebiliyor. Bilginiz olsun.
Aliden alırken ücretsiz kargo daha pahalıya gelebiliyor. Zira ürün tutarı üzerinden vergi hesaplanıyor. Ürün tutarı düşük ama gönderi ücreti olanlar genelde vergi hesaplaması ürün tutarı üzerinden yapıldığı için daha uyguna gelebiliyor. Bilginiz olsun.

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Skati
İndirimler halen devam ediyor mu

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
LCD ekrandan bir tane çektik bakalım. Paylaşım için teşekkürler.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Deadpool figürü kaca geliyor?

Top Bottom