Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,589
İsim
Mehmet Ali
Aliexpress'te ilk indirime özel gamepad vergilerle birlikte 125tlye geliyor
Jeton kısmından jeton alıp 2tl indirim alabiliyorsunuz

Ürünün pek yorumu yok ama açıklamalara bakınca ve mağazaya bakınca güzel gözüküyor daha önce farklı bir gamepad aldım aliexpressten şuan gayet iyi çalışıyor şarj konusunda da iyi aralıksız 5 saat gidiyor kablolu kollardan daha ucuz zaten kablolu şekilde de kullanabiliyorsun ama bu ürünü daha yeni sipariş verdim gelince bakıcam nasıl bir ürün olduğuna

Fifa oynarken kullanılabiliyor değil mi pcde

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
o kadar emin olma bunların fiyatı çok ucuz değil normal fiyatları 200tlden başlıyor aliexpressin kapmanyası sayesinde bu kadar ucuza alıyorsun ilk siparişe özel kampanya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir kart ile dene paparan varsa papara ile oluyor siparişlerim kısmına ödeme bekliyor şeklinde düşmüş olabilir şuan
Ne olduğunu tabikide biliyorum geçmiş yıllarda açtığım bir ton toplu/tekli aliexpress indirim konusu var daha dün mousepad ve figür aldım ama gamepadlerde kablosuz ps2 kolları bile hiç bu kadar ucuza satılmamıştı geçen sene 300 küsüre data frog vardı ona lafım yok ama bu çok şüpheli umalımda baş çıkmasın

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
aliexpress hesap actigim gibi kapatiyor siparis edemiyorum bu yuzden nasil cozebilirim bunu

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
aliexpress hesap actigim gibi kapatiyor siparis edemiyorum bu yuzden nasil cozebilirim bunu
Mobil veri ve gizli sekme kullanarak gmail hesanı oluştur mobil veri veya uçak modu aç kapa tekrar gizli sekmeden açtığın google hesabıyla aliexpresse kaydol webten al mobil uygulamaya atarsa cihazdan dolayı yine ban yiyebilirsin

Satriani

80+ Bronze
Hiç bir oyunu şu aletle oynamayı sevmedim.
Çocukluk zamanında PS salonunda PS1 ve 2 de ancak futbol oynardık, onun dışında çok keyifsiz geliyor.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Beguile
Pek güvenilir gelmedi
Screenshot_20240418_011519_AliExpress.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Mobil veri ve gizli sekme kullanarak gmail hesanı oluştur mobil veri veya uçak modu aç kapa tekrar gizli sekmeden açtığın google hesabıyla aliexpresse kaydol webten al mobil uygulamaya atarsa cihazdan dolayı yine ban yiyebilirsin
pc ve telefon fark etmiyor hesap banlaniyor direkt dedigin sekilde yapsamda fark etmiyor yine ban yiyor mac ip tarayici pc hepsini degistirdim fark etmiyor

guvenlik sebebiyle talebiniz suanda islenemiyor diyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
pc ve telefon fark etmiyor hesap banlaniyor direkt dedigin sekilde yapsamda fark etmiyor yine ban yiyor mac ip tarayici pc hepsini degistirdim fark etmiyor

guvenlik sebebiyle talebiniz suanda islenemiyor diyor
O zaman başka cihazda başka bir wifi ağında deneyin hocam ödeme adımında mı sorun yaşıyorsunuz hesap açılışında mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
hesap acincada kapaniyor odeme adimindada odemeyi cekmeden hata veriyor yeni cikmis bu okadar urun aldim suanda bu sekilde oluyor anlamadim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Aliexpress'te ilk indirime özel gamepad vergilerle birlikte 125tlye geliyor
Jeton kısmından jeton alıp 2tl indirim alabiliyorsunuz

Ürünün pek yorumu yok ama açıklamalara bakınca ve mağazaya bakınca güzel gözüküyor daha önce farklı bir gamepad aldım aliexpressten şuan gayet iyi çalışıyor şarj konusunda da iyi aralıksız 5 saat gidiyor kablolu kollardan daha ucuz zaten kablolu şekilde de kullanabiliyorsun ama bu ürünü daha yeni sipariş verdim gelince bakıcam nasıl bir ürün olduğuna

Aldık bakalım bize sağol paylaşım için, arada benimkini şarjı bittiğinde kullanırım.

Geçen 50tlye termal yazıcı almıştık. Çok kullanmadım 400'e falan sattım. Buna ihtiyacım vardı. Dead cells falan oynatsın yeter bana. Güzel fiyat. Mağazaya tıklayınca aynı ürünü farklı fiyata gördüm. Sanırım normal fiyatı 400-500 falan ve 3 tanede incelemesi vardı.

O7
bende almıstım termal yazıcıyı, kutusunu eski manitayla beraber açıp güzel fotoğraflar çıkardık.

şimdi ise yeni manitayla çıkarıyoruz :ROFLMAO: kızların çok hoşuna gidiyor...

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Deneyen var mı?

Top Bottom