Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Kablo ile baglayinca yesil isik yanip sonuyor ve titriyor calismiyor gamepad kablo ile nasil baglanti saglaniyor

mygs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
ios'a bağlayabilen oldu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Kablolu baglanti yapabilen varmi benim cihaz baglanip geri otomatik baglantisi kopuyor

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Benim siparişimde geldi. 12 gün sürdü toplamda .
3.5 inch cpu lcd screen olarak geçiyor. vergi ile 560 TL ye almış oldum .
içinden type-c kablo ve kullanım kılavuzu çıkıyor. bir de yaslamak için aparat çıkıyor.
ayarlardan çeşitli temalar ayarlanabiliyor.

1714410905572.png

1714410890535.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Kablolu baglanti yapabilen var mı https://drive.google.com/file/d/19phbIAnsoEjzTYyzN6sJkDxAzeKUvZH6/view?usp=sharing
Bende bu sekilde oluyor.

Baglanti yaptigi gibi geri kesiliyor.
Usb 2 kisminda problem yaratti baska kisma taktim suanda calisiyor kablolu baglantida analog olarak calisiyor analog destegi olan oyunlarda steam otomatik ayar veriyor xbox 360 controller olarak goruyor ets de kullandim cok guzel hissiyati geri bildirimi filan titresim olayi guzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosuzda analog olayinin nasil acilgini cozemedim

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Muhammet Kürkçü
Usb 2 kisminda problem yaratti baska kisma taktim suanda calisiyor kablolu baglantida analog olarak calisiyor analog destegi olan oyunlarda steam otomatik ayar veriyor xbox 360 controller olarak goruyor ets de kullandim cok guzel hissiyati geri bildirimi filan titresim olayi guzel

Kablosuzda analog olayinin nasil acilgini cozemedim
önceki sayfalarda yazmıştı sanki biri

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
Arkadaşlar kendi dongle'ı ile bağladığınızda alt tuşları, tuş olarak algılıyor fakat bluetooth veya kabloyla kullandığınızda tuşlar analog olarak çalışıyor neden böyle bilmiyorum onun dışında çekim mesafesi 1,5 metre falan eğer kaliteli bir bluetooth alıcınız varsa bu mesafe artabilir 100 lira civarındaki bir ürün için yeterli çok beklentiniz olmasın tabi ki bir xbox kolu değil ama fiyatının hakkını veren bi ürün. Telefon kullanım deneyimlerimde ios ta çalıştı fakat androidle rootlu cihazımda tuşları kendim ayarlayarak çalıştırabildim farklı deneyimlerim olursa eklerim şarj ömrünü test edemedim ama 3-4 saat oynadım ve bitmedi büyük ihtimal 1-2 saat daha gider.

Kablolu baglanti yapabilen var mı https://drive.google.com/file/d/19phbIAnsoEjzTYyzN6sJkDxAzeKUvZH6/view?usp=sharing
Bende bu sekilde oluyor.

Baglanti yaptigi gibi geri kesiliyor.
Kabloda veya girişte sıkıntı olabilir farklı kablo veya farklı girişte dene

Testte şu şekilde merak edenler için

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    108.6 KB · Hit: 56
  • Beğen
Reaksiyonlar: Mano
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Arkadaşlar kendi dongle'ı ile bağladığınızda alt tuşları, tuş olarak algılıyor fakat bluetooth veya kabloyla kullandığınızda tuşlar analog olarak çalışıyor neden böyle bilmiyorum onun dışında çekim mesafesi 1,5 metre falan eğer kaliteli bir bluetooth alıcınız varsa bu mesafe artabilir 100 lira civarındaki bir ürün için yeterli çok beklentiniz olmasın tabi ki bir xbox kolu değil ama fiyatının hakkını veren bi ürün. Telefon kullanım deneyimlerimde ios ta çalıştı fakat androidle rootlu cihazımda tuşları kendim ayarlayarak çalıştırabildim farklı deneyimlerim olursa eklerim şarj ömrünü test edemedim ama 3-4 saat oynadım ve bitmedi büyük ihtimal 1-2 saat daha gider.

Kabloda veya girişte sıkıntı olabilir farklı kablo veya farklı girişte dene

Testte şu şekilde merak edenler için
5.3 bluetooth adaptoru mevcut 10 metreden sorunsuz cekim sagliyor aliexpress den almistim bluetooth adaptorunu baseus un 1.5m degil daha fazla cekim mesafesi usb 2 kisminda algilamadi videodaki gibi oldu ama 3.1 e takinca problem olmadi calisiyor analog olayini nasil yapiyorsunuz bluetooth ile ben yapamadim bende farkli algiliyor hangi kombinasyon ile bagliyorsunuz

Yaptım burayada yazdımda görsel olarakta atayım
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
1 tanesinde olu bolge var dediniz ikiside ayni cikmis nasil oluyor o

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
5.3 bluetooth adaptoru mevcut 10 metreden sorunsuz cekim sagliyor aliexpress den almistim bluetooth adaptorunu baseus un 1.5m degil daha fazla cekim mesafesi usb 2 kisminda algilamadi videodaki gibi oldu ama 3.1 e takinca problem olmadi calisiyor analog olayini nasil yapiyorsunuz bluetooth ile ben yapamadim bende farkli algiliyor hangi kombinasyon ile bagliyorsunuz

1 tanesinde olu bolge var dediniz ikiside ayni cikmis nasil oluyor o
1714417034433.png

bu bölgelerde sonuna kadar gitmiyor analog

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Mustafa
Alıntıyı görüntüle
Bi sekilde actim analog olayini

A tusu ile gamepad acma tusuna birlikte bastim ve beyaz isik yandi sonrasinda rb tusu ile tekrar actim kolu o sekilde baglayinca xinput olarak gordu ancak ets de denedigidme hem gaz hem fren ayni anda basiyor
Hatırlatırsanız eve geçince ayarlarımı atayım yanlış bilmiyorsam ters ve ortalanmış veya tersi seçip öyle deneyin. Ets 2 için cidden klavye veya mousedan en az 20 kat güzel hissiyat veriyor yıllarca amelelik yapmışız neredeyse

Top Bottom