Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress ten alınacak ürün önerilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lütfü A
Simdi alicam ama aklıma takılan birkaç soru var vergisiz hali 978tl falan 3lu setten 3 adet alicam bunlar 20 Agustostan sonra gümrüğe ulaşsa extra vergi kitleleri acaba ?
Kimisi 30€ altına bisey olmas diyor kimisi ekler diyor bisey anlamadim ben bu işten

Öte yandan sen fanlardan memnunmusun sesi olsun soğutması olsun ışıkların seviyesi ayarlanıyormu
24 ünden önce gümrüğe giriş yaparsa eski kanundan değerlendirelecek. sonrası ise 30€ üzeri ürün fiyatının 2-3 katı kadar vergi ödenmesi gerekiyor o topa hiç girme, 30 altıysa %60+ ötv dahil ürünse %20 vergi alınacak . Yani 30€ üzeriyse riske atma derim ben kasıtlı olarak işleyişi aksatabilirler.

Palo DAYI

80+ Gold
24 ünden önce gümrüğe giriş yaparsa eski kanundan değerlendirelecek. sonrası ise 30€ üzeri ürün fiyatının 2-3 katı kadar vergi ödenmesi gerekiyor o topa hiç girme, 30 altıysa %60+ ötv dahil ürünse %20 vergi alınacak . Yani 30€ üzeriyse riske atma derim ben kasıtlı olarak işleyişi aksatabilirler.
Vergisiz fiyatı 978 tl vergi ile 1400 1500 tl oluyor

Palo DAYI

80+ Gold

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Yaman Kurşun
Beyler ne aldınız ben daha bişey almadım işlemci aldım onuda iptal ettik

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Rusty
arkadaşlar bu 30 eyro sınırı vergi dahil olarak mı yoksa harici mi ona göre temudan vergi zammı gelmeden sipariş verecegim

sinans207

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Selçuk Topalan
4Sayfayı da okudum kimse net bir şey söylemiyor. Tek merak ettiğim konu vergi dahil olmadan şimdi 30 euro altında ürün alırsak kanun yürürlüğe girdiği zaman ne olacak şunu kimse bilmiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lütfü A
4Sayfayı da okudum kimse net bir şey söylemiyor. Tek merak ettiğim konu vergi dahil olmadan şimdi 30 euro altında ürün alırsak kanun yürürlüğe girdiği zaman ne olacak şunu kimse bilmiyor mu?
ben yazdım hocam üstlerde bulabilirsin

sinans207

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Selçuk Topalan
ben yazdım hocam üstlerde bulabilirsin
Diğer bir konuda da sizinle aynı cevabı vermişler, sağolun sipariş geçmekten vazgeçtim. Valla ben bıktım artık bu ülkede her gün başka bir şeyin daha elimizden alınışından. En çok zoruma giden halkın halen hiç bir şeye tepki vermemesi. Umarım bir gün düzelir her şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lütfü A
Diğer bir konuda da sizinle aynı cevabı vermişler, sağolun sipariş geçmekten vazgeçtim. Valla ben bıktım artık bu ülkede her gün başka bir şeyin daha elimizden alınışından. En çok zoruma giden halkın halen hiç bir şeye tepki vermemesi. Umarım bir gün düzelir her şey.
vallahi haklısınız hocam . sabredelim sonunda rahata kavuşacağız desem o da yok. bunlar birilerini beslesinler, ülke ülke konvoylarla hava atsınlar diye tüm halk karın tokluğuna hiçbir hayali olamadan yaşıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom