Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress ten alınacak ürün önerilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Taha
İlgilendiği Kategoriler
Gündem - Ticaret - Oyun Dünyası - Borsa ve Yatırım
Başka öneri yok mu?

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Şu coolmoon Rgb kontroller alınır mı? acaba bende Gamepower 6 pinli argb kontrolcü var modları aynımıdır diye düşünüyorum eğer aynıysa almaya hiç gerek yok gibi
Bende trden almak yerine buradan alayım dedim de yetişmez ise gümrükte mi kalır onu merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
DARK
merhaba

temu sepet tutarı düşmüş olarak gördüm 700 tl ye bi kontrol edin sizde

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Cihan Bozkır
Z11'i 900'e arkadaşa sattım hem o hem Z68 parası çıktı gamepad ve keycapleride kelepir fiyata almıştım keşke hepsinden ikişer tane daha alsaydım merak ettiğim şey bangood trde işler ne olacak türkiye ofisinden ürün gönderdikleri ve vergiyi hallettikleri için bu vergi olayından etkilenecekler mi aceba
Banggood Türkiye ofisinin varlığından haberim yoktu. Şimdiye kadar Türkiye ofisinden gönderilen bir ürün çıkmadı karşıma maalesef.

Checkmate

80+ Silver
Valaha zamanında iyi ki 3 tane klavye, 1 gamepad almışım diyorum şimdi istesem de alamam fiyatlar cep yakıyor artık :D Bu kanun yürürlüğe girince de yurtdışından ürün alma işi bitecek. Bi el atmadıkları şey o vardı ona da el attılar neye el atsalar bozuyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Bora Yilmaz
Valaha zamanında iyi ki 3 tane klavye, 1 gamepad almışım diyorum şimdi istesem de alamam fiyatlar cep yakıyor artık :D Bu kanun yürürlüğe girince de yurtdışından ürün alma işi bitecek. Bi el atmadıkları şey o vardı ona da el attılar neye el atsalar bozuyorlar.
AĞLIYORUM

~helloworld

80+ Bronze
Bildiğiniz gibi 21 ağustosta yeni yasa yürürlülüğe girecek. paylaştığım ürünler 21 ağustos a kadar yüzde 90 gümrükten geçer diye düşünüyorum son şanları değerlendirelim. Diğer konulardan ve kendi gördüklerimden paylaştım gözünüze çarpan bir şeyler varsa paylaşabilirsiniz.

Fan çoğaltıcı hub iki tane link koyuyorum.

mikro kart takabilirsiniz 3d printer olanlar için iyi fiyat

usb to tip otg kablo c 2 pcs olanı alırsanız daha iyi olur

bunun ne olduğunu anlayamadım fakt yine bir otg kablo

mini hdmi to hdmi alın evde bulunsun lazım oluyor.

ugreen şarj adaptörü fiyatı çok uygun
valla bende 4 adet hotswapple klavye var ne alsam ne alsam diye düşünürken switch alayım dedim holy panda aliexpress versiyon çektim 40-50 tane hep lazım olacak bir ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende aynı 4 klavye 2 gamepad aldım ,birsürü kaliteli type c kablo, yaklaşık 30 metre parça parça led şerit lego oyuncak falan almıştım 1 ay önce de 2 adet hoparlör aldım bluetooth allahtan aldım.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Yaman Kurşun
valla bende 4 adet hotswapple klavye var ne alsam ne alsam diye düşünürken switch alayım dedim holy panda aliexpress versiyon çektim 40-50 tane hep lazım olacak bir ürün

bende aynı 4 klavye 2 gamepad aldım ,birsürü kaliteli type c kablo, yaklaşık 30 metre parça parça led şerit lego oyuncak falan almıştım 1 ay önce de 2 adet hoparlör aldım bluetooth allahtan aldım.
ben fazladan klavye almadığıma pişman oldum valla.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
mehmet ali oğuz
Senin şu jm1 fanlari alicam işte 140 mm varmi bilmiyorum

Senin şu jm1 fanlari alicam işte 140 mm varmi bilmiyorum

30€ luk ürün gümrükten geçmeyecekmi yoksa %60lik vergimi eklenecek
Bende aliexpresten 140 var thermalright satıcısı onları düşünüyorum 120 çok cılız duruyor morpheusda evlatlık gibi 🤣

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Metehan
Çok iyimser düşünmüşsün hocam sence gümrük memurları hızlıca geçirir mi daha fazla vergi alabilecekken ?

Palo DAYI

80+ Gold
Bende aliexpresten 140 var thermalright satıcısı onları düşünüyorum 120 çok cılız duruyor morpheusda evlatlık gibi 🤣
Simdi alicam ama aklıma takılan birkaç soru var vergisiz hali 978tl falan 3lu setten 3 adet alicam bunlar 20 Agustostan sonra gümrüğe ulaşsa extra vergi kitleleri acaba ?
Kimisi 30€ altına bisey olmas diyor kimisi ekler diyor bisey anlamadim ben bu işten

Öte yandan sen fanlardan memnunmusun sesi olsun soğutması olsun ışıkların seviyesi ayarlanıyormu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom