Neler Yeni

alışveriş için siteler ne kadar güvenli

cagritr4

80+
teknobiyotik.com
sinerji.gen.tr
dfsbilgisayar.com (trendyol üzerinden sipariş verildi)
ilgili siteler ne kadar güvenlidir. DFS yaklaşık 3 gündür kargoya i9 işlemci vermiyor. Teknobiyotik ve sinerji üzerinden aldıklarım 1 günü geçti 2 güne doğru geçiyoruz halen kargo yok

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
teknobiyotik.com
sinerji.gen.tr
ilgili siteler ne kadar güvenlidir. DFS yaklaşık 3 gündür kargoya i9 işlemci vermiyor. Teknobiyotik ve sinerji üzerinden aldıklarım 1 günü geçti 2 güne doğru geçiyoruz halen kargo yok

Sinerji güvenilir kanka
Teknobiyotik ten memnun olmayan kitle çok
Sinerjiye gelirswk bu adamlar artık para işinden çok markalaşma peşindeler üzmez yani

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
sipariş verirken yazılmıştır ben gencer den aldım 7 10 iş günü diyodu bekliyoz hala 7 oldugu gibi aricam sorucam nerde kaldı diye öule bi durum olursa tabi dfsbilgisayarı bilmiyorum o da normal senin gibi bir satıcı sinerji yle teknobiyotik güvenilir gaming gen tr sandım basta müsteri memnuniyetsizligi var biraz(gaming gen )

cagritr4

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sipariş verirken yazılmıştır ben gencer den aldım 7 10 iş günü diyodu bekliyoz hala 7 oldugu gibi aricam sorucam nerde kaldı diye öule bi durum olursa tabi dfsbilgisayarı bilmiyorum o da normal senin gibi bir satıcı sinerji yle teknobiyotik güvenilir gaming gen tr sandım basta müsteri memnuniyetsizligi var biraz(gaming gen )
DFS'ye gelen yorumlar açıkçası biraz endişelendirdi. Trendyol yarına kadar bekleyin diyor. Sinerjinin internetteki yorumlarıda kuşkulandırdı ancak dedim bi buraya yazayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
itopyada güvenilir knk

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
DFS'ye gelen yorumlar açıkçası biraz endişelendirdi. Trendyol yarına kadar bekleyin diyor. Sinerjinin internetteki yorumlarıda kuşkulandırdı ancak dedim bi buraya yazayım
iyi yapmışsın kanka dfs ye karşı önlemlerini al diyim sadece en azından mağdur olma nolur nolmaz diye sinerjiyle falan sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası o kadar ünlü insanla ortaklık yapıcaksın markanı tanıtmak için üstüne de bide insanı dolandırcaksın bir kişiye bile yanlış yapsan ne kadar büyük dert farkında mısın :D marka adı karalanır her şeyi geçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopyada güvenilir knk
kanka hepsini say demedi ki çocuk :D sinerjiyle gaming gen i karıştırıp duruyom bazen sembolüyle tanıyom sinerji gen gaming gen ondan söyledim

CptSpork

80+ Bronze
itopyada güvenilir knk
Konu donanım olunca şans işi. Şikayetvar veya diğer forumlardada okursanız itopya'da da çeşitli sıkıntılar olduğunu görebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam siteden sıfır m2 alan birisine 2. el içinde oyun yüklü göndermişlerdi :D
Ancak bu kadar yüksek meblağlarda ürün alıyorsanız elinde sonunda hakkınızı bir şekilde arıyarak alabliyorsunuz

cagritr4

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu donanım olunca şans işi. Şikayetvar veya diğer forumlardada okursanız itopya'da da çeşitli sıkıntılar olduğunu görebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam siteden sıfır m2 alan birisine 2. el içinde oyun yüklü göndermişlerdi :D
Ancak bu kadar yüksek meblağlarda ürün alıyorsanız elinde sonunda hakkınızı bir şekilde arıyarak alabliyorsunuz
şu şekilde i9 13900k modelini dfs den (trendyol üzerinden) aldım ancak içim rahat değil çeşitli konuşmaların görüntülerini aldım. samsung 990 pro 2 tb m2 ssd sinerji üzerinden aldım. Kasa ile sıvı soğutmayı ise teknobiyotik üzerinden alım sağladım

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
benim de itopya son tercihim oluyo kanka bir sebebi vardı bende unuttum uzun zaman geçti

CptSpork

80+ Bronze
şu şekilde i9 13900k modelini dfs den (trendyol üzerinden) aldım ancak içim rahat değil çeşitli konuşmaların görüntülerini aldım. samsung 990 pro 2 tb m2 ssd sinerji üzerinden aldım. Kasa ile sıvı soğutmayı ise teknobiyotik üzerinden alım sağladım
Hocam dediğim gibi bir sorun yaşarsanız tüketici hakem heyetine giderseniz genelde tüketiciyi haklı buluyorlar.. Yani en kötü ihtimalle ürünün iadesi gerçekleşir. Ancak biraz yıpranabilirsiniz bu süreçten orası ayrı tabi. İnternetten ürün alıp dolandırılmak tarih oldu bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim de itopya son tercihim oluyo kanka bir sebebi vardı bende unuttum uzun zaman geçti
Yani ben site ayırt etmiyorum nerede ucuzsa oraya yöneliyorum fakat itopya reklamı çok yapan ve fiyat olarakda iyi olmayan bir site. İtopyadan hazır sistem alınacaksa Vok-Friday gibi stoklu sistemler beklenmeli, onun dışında fiyat konusunda gerçekten çok pahalı.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
teknobiyotik.com
sinerji.gen.tr
Hepsi geç kargo veriyor. Özellikle itopya bir ara rezaletti 2 haftada anca işlemcimi kargoya verebilmişti herifler 😂

Ama şuan itopya ekibi iyi gibi son aldığım ürünü 2 günde kargo yaptılar.

Teknobiyotikde her alışverişimde hızlı kargo yapıldı biri hariç ürünler sorunsuz geldi.

İncehesap da hızlı denebilecek hızda kargo yapıyordu ve onda da bir sorun yaşamadım.

Diğerlerini ise denemedim 😀

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Hepsi geç kargo veriyor. Özellikle itopya bir ara rezaletti 2 haftada anca işlemcimi kargoya verebilmişti herifler 😂

Ama şuan itopya ekibi iyi gibi son aldığım ürünü 2 günde kargo yaptılar.

Teknobiyotikde her alışverişimde hızlı kargo yapıldı biri hariç ürünler sorunsuz geldi.

İncehesap da hızlı denebilecek hızda kargo yapıyordu ve onda da bir sorun yaşamadım.

Diğerlerini ise denemedim 😀
kanka gencergamingden sipariş verdim 3 günü geçti 7 ila 10 gün arasında ürün ksrgoya verilcrktit mi öyle bişe yazıyodu şaka gibi anasını

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,145
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom