Neler Yeni

Altyapı kişi sınırı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
Yaklaşık 2 sene önce oturduğum eve yeniden taşındım , daha önce altyapı ve internet olmasına rağmen şu anda internet için aradığımda altyapının olmadığını söylüyorlar.
oturduğum bölgede "yaşayan(insan) internet kullanıcısı çok olduğundan" internet bağlayamıyorlar(mış) , bu normal midir?
.
.
.
bunun çözümü yok ise;
internetsiz kaldığım için de superbox gibi tak-çıkar altyapı gerektirmeyen bir internet arıyorum , hangisini tercih etmeliyim??

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen altyapı vardır, yoğunluktan dolayı port yoktur. Telekom il müdürlüğü ile direk olarak görüşürsen, kapasite genişletmesi yapabilirler.
Şuradan bir sorgulasana altyapını
yanlış yazmışım zaten , altyapı var fakat port yok
-ki ben il merkezinde değil ilçede yaşıyorum zaten o yüzden il müdürlüğü falan bu işlere hiç bulaşmak istemiyorum açıkçası..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen altyapı vardır, yoğunluktan dolayı port yoktur. Telekom il müdürlüğü ile direk olarak görüşürsen, kapasite genişletmesi yapabilirler.
Şuradan bir sorgulasana altyapını
şimdi tekrar baktım , 1 hafta önce baktığımda altyapı gözüküyordu şimdi hiç olmadığı gözüküyor

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Ahmet Melih Alemdar
-ki ben il merkezinde değil ilçede yaşıyorum zaten o yüzden il müdürlüğü falan bu işlere hiç bulaşmak istemiyorum açıkçası..
Ben de ilçede yaşıyorum. İl bana 90 km uzaklıkta. Sağolsunlar Fiber altyapı getirdiler.
İstediğin kadar dilekçede yazsan,istediğin yere de şikayet etsen, seni anlayacak bir insan evladına denk gelmezsen, 2024 Türkiyesinde işler hala anam-babam usulü ile ilerliyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yaklaşık 2 sene önce oturduğum eve yeniden taşındım , daha önce altyapı ve internet olmasına rağmen şu anda internet için aradığımda altyapının olmadığını söylüyorlar.
oturduğum bölgede "yaşayan(insan) internet kullanıcısı çok olduğundan" internet bağlayamıyorlar(mış) , bu normal midir?
.
.
.
bunun çözümü yok ise;
internetsiz kaldığım için de superbox gibi tak-çıkar altyapı gerektirmeyen bir internet arıyorum , hangisini tercih etmeliyim??
Diğer sağlayıcılar bu yanıtı veriyorsa doğrudan türk telekom ile de görüşün onların elinde tuttuğu ek portlar oluyor genelde. Onun dışında yapacak bir şey yok biri olur da internetini iptal ederse düzenli kontrol edip hemen sen başvurup portu kapacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer sağlayıcılar bu yanıtı veriyorsa doğrudan türk telekom ile de görüşün onların elinde tuttuğu ek portlar oluyor genelde. Onun dışında yapacak bir şey yok biri olur da internetini iptal ederse düzenli kontrol edip hemen sen başvurup portu kapacaksın.
türk telekom interneti alacaktım zaten onlar böyle bir cevap verdi muhtemelen port bekleyeceğim yapacak bişi de yok

Top Bottom