Neler Yeni

AM5 Soketinde ki stok soğutucu nasıl çıkarılır

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam biraz bastırarak sağa ve sola olacak şekilde yavaş yavaş çevirin zaten cıkacaktır.
am4de ki gibi sağ sola çevirmezsem soğutucunun altında mı kalır işlemci?

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
am4de ki gibi sağ sola çevirmezsem soğutucunun altında mı kalır işlemci?
Hocam yapısıyor genelde garantiye almak en mantiklısı simdi olan islemci ve anakart soketine olmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yapısıyor genelde garantiye almak en mantiklısı simdi olan islemci ve anakart soketine olmasın.
Youtube gibi yerden nasil uygulanıcagına bakın o şekilde cıkarın hocam.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,916
İsim
uwu

knizel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gerçek Deniz Cinel
Hocam direkt 4 kenarındaki vidaları söküyorsunuz, CPU FAN pinini anakarttan çekip soğutucuyu çıkartıyorsunuz. Daha geçenlerde 7500F için kule tipi fan taktım. Stok fanı çıkarttıktan sonra direk işlemciyi anakarttan sökmeden soğutucu montajını yapabiliyorsunuz. Soğutucudan soğutucuya değişir mi bilmiyorum ama ben Thermalright Phantom Spirit 120 SE modelini o şekilde montajladım. İnternetten isterseniz bir montaj videosu seyredin. Thermalright'ın kendi kanalında montaj videosu vardı.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,070
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
hocam intel gibi tuttuğu için bi problem kalmadı, direk çekebilirsiniz ama yine de biraz sağa sola çevriin

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam intel gibi tuttuğu için bi problem kalmadı, direk çekebilirsiniz ama yine de biraz sağa sola çevriin
garanti olsun diye 2 sol 2 sağ çeviririm öyle çıkartırım

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
Hocam direkt 4 kenarındaki vidaları söküyorsunuz, CPU FAN pinini anakarttan çekip soğutucuyu çıkartıyorsunuz. Daha geçenlerde 7500F için kule tipi fan taktım. Stok fanı çıkarttıktan sonra direk işlemciyi anakarttan sökmeden soğutucu montajını yapabiliyorsunuz. Soğutucudan soğutucuya değişir mi bilmiyorum ama ben Thermalright Phantom Spirit 120 SE modelini o şekilde montajladım. İnternetten isterseniz bir montaj videosu seyredin. Thermalright'ın kendi kanalında montaj videosu vardı.
Eksiden hocam böyle konular da aman gitti aman kırdım aman bozdum aha şöyle aha böyle olaylarım vardı şimdi o yok rahat takacağım

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Belki stok fan uzun süredir takılıysa yapisabilir . Tavsiyem önce sistemi biraz çalıştırın. Biraz işlemciyi ısıtın öyle sökün

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda

Belki stok fan uzun süredir takılıysa yapisabilir . Tavsiyem önce sistemi biraz çalıştırın. Biraz işlemciyi ısıtın öyle sökün
2 gün önce aldım

2 gün önce aldım
sistemi

Top Bottom