Neler Yeni

RYZEN 5 7600 SIVI SOGUTMA ONERISI

marvexy

80+
82 derece normal değildir, attığınız kaynak düz 4070 ekran kartları , pny ninkindede fp sistem ile aynı fiyata düştü tebilonda
Ben kaynak falan atmadım, gidin youtube'dan bakın dedim ve oyun testleri olduğunu söyledim. Hepsi de 4070 super 2 fanlı modeller. 85 derece altı normaldir. Bir de vaktiniz olduğunda undervolt nedir bir öğrenin.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
bosver knk vasifsiz obez babasi sayesinde 3 5 para bulmus
Halci misin Galatasaraylımısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kaynak falan atmadım, gidin youtube'dan bakın dedim ve oyun testleri olduğunu söyledim. Hepsi de 4070 super 2 fanlı modeller. 85 derece altı normaldir. Bir de vaktiniz olduğunda undervolt nedir bir öğrenin.
Undervoltage işlemi yapabilirsiniz tabikide ama ya performans olarak daha da dibe iner, yada direk hata verir açılmaz yine mantıklı bir eğri göremedim açıkçası?

marvexy

80+
Halci misin Galatasaraylımısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Undervoltage işlemi yapabilirsiniz tabikide ama ya performans olarak daha da dibe iner, yada direk hata verir açılmaz yine mantıklı bir eğri göremedim açıkçası?
Hocam mesajlardan sadece istediğinizi seçiyorsunuz çünkü her seferinde patladınız. Yine patlatalım. Undervolt, underclock değildir, performans düşürmez. Nasıl yapıldığını bilmeyenler hata verdirir. Yine vaktiniz olursa ve ingilizce biliyorsanız 50 tane yabancı kaynaktan bakın normal gpu sıcaklık aralığı neymiş.

Son düzenleme:

Arabasevdalısı

80+ Bronze
noldu niye sordun degilim
Panel Wb veya şahsınıza herhangi bir amaçla kullanmayacağım sadece bu kadar konuşma üslubu değişip duran GTX 1050 diye aşağılayıp şirket bünyesinde olduğumu duyunca bu seferde burdan dem vurmaya çalışan arkadaş nasıl bir tiptir merak ettim /d

Gurkanpiro

80+ Gold
Panel Wb veya şahsınıza herhangi bir amaçla kullanmayacağım sadece bu kadar konuşma üslubu değişip duran GTX 1050 diye aşağılayıp şirket bünyesinde olduğumu duyunca bu seferde burdan dem vurmaya çalışan arkadaş nasıl bir tiptir merak ettim /d
lutfen bu konusmayı bu konuda devam etmeyin aranızda halledin

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Hocam mesajlardan sadece istediğinizi seçiyorsunuz çünkü her seferinde patladınız. Yine patlatalım. Undervolt, underclock değildir, performans düşürmez. Nasıl yapıldığını bilmeyenler hata verdirir çünkü sizin gibiler bu işlerden pek anlamazlar. Yine vaktiniz olursa ve ingilizce biliyorsanız 50 tane yabancı kaynaktan bakın normal gpu sıcaklık aralığı neymiş.
Minimal bir performans kaybı olur bunun dışında ekran kartı sürücüsü normal ekran kartına ayarlı olduğu için çökmeler yaşanma ihtimalide var guncellerken tabii ki işin yazılım tarafındayım ama sayayım

Top Bottom