Neler Yeni

Amazon prime indirim günleri belli oldu

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tüm dünyada 2 gün sürecek olan prime day indirim günleri Türkiye'de 18-25 temmuz arasında tam bir hafta sürecek haberini şimdiden vermek istedim kartlarınız boş olmasın

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Tüm dünyada 2 gün sürecek olan prime day indirim günleri Türkiye'de 18-25 temmuz arasında tam bir hafta sürecek haberini şimdiden vermek istedim kartlarınız boş olmasın
Bekliyoruz

Theaks81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ali Kemal Solak
Sadece Amazon Prime kullananlar için li 😅

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
Nasıl bir indirim oluyor hiç duymamıştım bilgilendirebilir misiniz

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl bir indirim oluyor hiç duymamıştım bilgilendirebilir misiniz
Hocam amazon büyük kısmı teknolojik ürün olmak üzere nerdeyse zararına satış yapıyor piyasanın %40-%50 altındaki fiyatlarla çoğu teknolojik ürünü alabiliyorsunuz özellikle bluethoot kulaklıklarda ciddi indirim oluyor ara ara güzel ekipmanlarda düşüyor belirtilen tarihte sıcak fırsatları takip etmeniz yeterli olur

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
Hocam amazon büyük kısmı teknolojik ürün olmak üzere nerdeyse zararına satış yapıyor piyasanın %40-%50 altındaki fiyatlarla çoğu teknolojik ürünü alabiliyorsunuz özellikle bluethoot kulaklıklarda ciddi indirim oluyor ara ara güzel ekipmanlarda düşüyor belirtilen tarihte sıcak fırsatları takip etmeniz yeterli olur
Son olarak amazon prime üyesi olanlar mı sadece yararlanıyor yoksa herkes mi

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Ömer Kurşun
Bu amazon tr demi geçerli yoksa tüm amazonlardamı eğer öyleyse direksiyon seti alacağım sistemimi yeniledim bugün forza 5 te aldım eğer okadar zararına satış yapacaksa direksiyonda indirime girer heralde

Top Bottom