Neler Yeni

Amazon'dan eski basım gelen ürüne para iadesi yapıldı

oEnesQlf

80+ Silver
Okuma kitabıysa dursun diyecektim de test kitabıymış galiba bu durumda durması fayda etmez herhalde. Satmak isterseniz Nadirkitap gibi yerlerden satmayı deneyebilirsiniz.
Nadirkitap sahibinden gibi bir site mi eğer öyleyse bende satabilirim elimde çok fazla lise test kitabı var

NightWish2434

80+ Silver
Merhaba, Amazon üzerinden bir kitap satın aldım. Kitabin özellikle eski basım gelmemesi konusunda bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüm ve kitabın güncel basım olduğunu ilettiler ek olarak güncel gelir her zaman denildi. Ben de güvenerek diğer sitelerde daha uygun olmasına rağmen sırf Amazon kaliteli ve mağdur etmez diye siparişi sağladım lakin kitap şimdi eski basım geldi ve Amazon ile görüştüğüm de özür dileyerek temsilci ürünü iade olarak geri göndermek için işlem yapmıştı, ürünü geri gönderecektim ilk başta. Belli bir süreden sonra kargo ile alakalı soru sormak için telefon üzerinden görüştüğüm ilgili bir Amazon temsilcisi, yaşadığım sorun için özür dileyerek ve diger arkadaşının ilettiği yanlış beyan için sağ olsun direkt ürünü iade etmeden direkt para iadesi sağladı.

Şimdi eski basım ürün tarafımda kaldı ve para iadesi saglanildi. Eski basım ürün elimde kaldığı için ne yapacağımı bilemedim açıkçası bunu da ya birine iletirim, yada satacağım hiç hiç olmazsa Amazon'a geri iade edeceğim. Çünkü ben yeni basımı sipariş vereceğim.😅 Amazon'un kaliteli olduğunu ve müşterilerini önemsediğini biliyordum lakin bu kadar beklemiyordum, şaşırdım açıkçası. Herhalde bundan sonra hep Amazon firmasindayiz. Artık 3 kuruş fazla veririm, Amazon'dan alırım.
Allah aşkına kitap kaç paradır?
2500₺ Samsung 980 pro 7000/5000 1tb ssd almıştım. Sonra vazgeçip daha kargoya verilmeden iade ettim. Kargo elime ulaştı 1 gün sonrada parası geldi. Müşteri hizmetlerini aradım (almanyadan alınma) sizde kalabilir dedi. Gerçekten Amazon çok farklı bir seviye. Bu arada ssdyi sattım beleşe diğer ssdyi almış oldum

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman
Nadirkitap sahibinden gibi bir site mi eğer öyleyse bende satabilirim elimde çok fazla lise test kitabı var
Aynen. Sahaflar veya kitapçılar orda mağaza açıyor, ellerindekileri orda da satışa çıkarıyorlar. Bazı kitapları ordan almak avantajlı oluyor sıfırını almak yerine 2. eli yarı fiyatına geliyor mesela.

Top Bottom