Neler Yeni

Amazon'dan eski basım gelen ürüne para iadesi yapıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Merhaba, Amazon üzerinden bir kitap satın aldım. Kitabin özellikle eski basım gelmemesi konusunda bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüm ve kitabın güncel basım olduğunu ilettiler ek olarak güncel gelir her zaman denildi. Ben de güvenerek diğer sitelerde daha uygun olmasına rağmen sırf Amazon kaliteli ve mağdur etmez diye siparişi sağladım lakin kitap şimdi eski basım geldi ve Amazon ile görüştüğüm de özür dileyerek temsilci ürünü iade olarak geri göndermek için işlem yapmıştı, ürünü geri gönderecektim ilk başta. Belli bir süreden sonra kargo ile alakalı soru sormak için telefon üzerinden görüştüğüm ilgili bir Amazon temsilcisi, yaşadığım sorun için özür dileyerek ve diger arkadaşının ilettiği yanlış beyan için sağ olsun direkt ürünü iade etmeden direkt para iadesi sağladı.

Şimdi eski basım ürün tarafımda kaldı ve para iadesi saglanildi. Eski basım ürün elimde kaldığı için ne yapacağımı bilemedim açıkçası bunu da ya birine iletirim, yada satacağım hiç hiç olmazsa Amazon'a geri iade edeceğim. Çünkü ben yeni basımı sipariş vereceğim.😅 Amazon'un kaliteli olduğunu ve müşterilerini önemsediğini biliyordum lakin bu kadar beklemiyordum, şaşırdım açıkçası. Herhalde bundan sonra hep Amazon firmasindayiz. Artık 3 kuruş fazla veririm, Amazon'dan alırım.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Merhaba, Amazon üzerinden bir kitap satın aldım. Kitabin özellikle eski basım gelmemesi konusunda bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüm ve kitabın güncel basım olduğunu ilettiler ek olarak güncel gelir her zaman denildi. Ben de güvenerek diğer sitelerde daha uygun olmasına rağmen sırf Amazon kaliteli ve mağdur etmez diye siparişi sağladım lakin kitap şimdi eski basım geldi ve Amazon ile görüştüğüm de özür dileyerek temsilci ürünü iade olarak geri göndermek için işlem yapmıştı, ürünü geri gönderecektim. Belli bir süreden sonra kargo ile alakalı soru sormak için telefon üzerinden görüştüğüm ilgili bir Amazon temsilcisi, yaşadığım sorun için özür dileyerek ve diger arkadaşının ilettiği yanlış beyan için sağ olsun direkt ürünü iade etmeden direkt para iadesi sağladı.

Şimdi eski basım ürün tarafımda kaldı ve para iadesi saglanildi. Eski basım ürün elimde kaldığı için ne yapacağımı bilemedim açıkçası bunu da ya birine iletirim, yada satacağım hiç hiç olmazsa Amazon'a geri iade edeceğim. 😅 Amazon'un kaliteli olduğunu ve müşterilerini önemsediğini biliyordum lakin bu kadar beklemiyordum, şaşırdım açıkçası. Herhalde bundan sonra hep Amazon firmasindayiz. Artık 3 kuruş fazla veririm, Amazon'dan alırım.
Çok kral firma valla. Bende bir klavye almıştım yurtdışından, denildiği özellikte çıkmadığı için adamlara iade etmek istiyorum dedim ürün sizde kalsın para iadesi de yapalım dediler. Ama maalesef ülkemizde Amazon'un müşteriye verdiği değeri suistimal eden insanlar fazla.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Amazon gerçekten müşterilerle ilgilenen bir firma. Bu tür mağduriyetlerde mevcut ürünü yollatmadan ya para iadesi yapıyorlar ya da yeni ürünü yolluyorlar. Hatta bazen alınan ürünün fiyatı azalırsa fazla verilen parayı geri iade ediyorlar. İnsanın hoşuna gidiyor tabi tüm bunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kral firma valla. Bende bir klavye almıştım yurtdışından, denildiği özellikte çıkmadığı için adamlara iade etmek istiyorum dedim ürün sizde kalsın para iadesi de yapalım dediler. Ama maalesef ülkemizde Amazon'un müşteriye verdiği değeri suistimal eden insanlar fazla.
Kesinlikle, çok fazla suistimal edilir ama müşteri memnuniyetine bu kadar değer vermeleri akıl alır gibi değil. Başka bir firmada goremedim bunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anda tek kafama takılan eski basım ürünü ne yapacağım olduğu 😅
Amazon gerçekten müşterilerle ilgilenen bir firma. Bu tür mağduriyetlerde mevcut ürünü yollatmadan ya para iadesi yapıyorlar ya da yeni ürünü yolluyorlar. Hatta bazen alınan ürünün fiyatı azalırsa fazla verilen parayı geri iade ediyorlar. İnsanın hoşuna gidiyor tabi tüm bunlar.
Şu anda tek kafama takılan eski basım ürünü ne yapacağım olduğu 😅 bir tavsiyeniz veya öneriniz var mı sevinirim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Kesinlikle, çok fazla suistimal edilir ama müşteri memnuniyetine bu kadar değer vermeleri akıl alır gibi değil. Başka bir firmada goremedim bunu.

Şu anda tek kafama takılan eski basım ürünü ne yapacağım olduğu 😅

Şu anda tek kafama takılan eski basım ürünü ne yapacağım olduğu 😅 bir tavsiyeniz veya öneriniz var mı sevinirim.
Eğer ki para edecek bir kitap ise satabilirsiniz. Ucuz bir kitap ise ya kalsın ya da hayrına birine vererebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ki para edecek bir kitap ise satabilirsiniz. Ucuz bir kitap ise ya kalsın ya da hayrına birine vererebilirsiniz.
Satılır ise satılır hocam, 2023 model bir kitap ben 2024 diye satın alma sağlamıştım. Satsam gene alacak olur.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
Kaliteli demiştim yani sorun çıkaracak firma değil bir kere.

oEnesQlf

80+ Silver
Merhaba, Amazon üzerinden bir kitap satın aldım. Kitabin özellikle eski basım gelmemesi konusunda bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüm ve kitabın güncel basım olduğunu ilettiler ek olarak güncel gelir her zaman denildi. Ben de güvenerek diğer sitelerde daha uygun olmasına rağmen sırf Amazon kaliteli ve mağdur etmez diye siparişi sağladım lakin kitap şimdi eski basım geldi ve Amazon ile görüştüğüm de özür dileyerek temsilci ürünü iade olarak geri göndermek için işlem yapmıştı, ürünü geri gönderecektim ilk başta. Belli bir süreden sonra kargo ile alakalı soru sormak için telefon üzerinden görüştüğüm ilgili bir Amazon temsilcisi, yaşadığım sorun için özür dileyerek ve diger arkadaşının ilettiği yanlış beyan için sağ olsun direkt ürünü iade etmeden direkt para iadesi sağladı.

Şimdi eski basım ürün tarafımda kaldı ve para iadesi saglanildi. Eski basım ürün elimde kaldığı için ne yapacağımı bilemedim açıkçası bunu da ya birine iletirim, yada satacağım hiç hiç olmazsa Amazon'a geri iade edeceğim. Çünkü ben yeni basımı sipariş vereceğim.😅 Amazon'un kaliteli olduğunu ve müşterilerini önemsediğini biliyordum lakin bu kadar beklemiyordum, şaşırdım açıkçası. Herhalde bundan sonra hep Amazon firmasindayiz. Artık 3 kuruş fazla veririm, Amazon'dan alırım.
Kitabın adı neydi

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Satılır ise satılır hocam, 2023 model bir kitap ben 2024 diye satın alma sağlamıştım. Satsam gene alacak olur.
Çok önemli değilse yine eski basımı da okuyabilirsin paran yine cebinde kalır.
İlla ki şart ise de birisine de verebilirsin ailenden olur çevrenden olur vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Kitabın adı neydi
Benim hocam yayınlarından KPSS için bir kitap.

Çok önemli değilse yine eski basımı da okuyabilirsin paran yine cebinde kalır.
İlla ki şart ise de birisine de verebilirsin ailenden olur çevrenden olur vb.
Evet, kuzenimde KPSS hazırlanıyor ona vereceğim herhalde yada satarım artık ne yapalım teşekkür ettim.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Benim hocam yayınlarından KPSS için bir kitap.

Evet, kuzenimde KPSS hazırlanıyor ona vereceğim herhalde yada satarım artık ne yapalım teşekkür ettim.

Okuma kitabıysa dursun diyecektim de test kitabıymış galiba bu durumda durması fayda etmez herhalde. Satmak isterseniz Nadirkitap gibi yerlerden satmayı deneyebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Okuma kitabıysa dursun diyecektim de test kitabıymış galiba bu durumda durması fayda etmez herhalde. Satmak isterseniz Nadirkitap gibi yerlerden satmayı deneyebilirsiniz.
Evet, durmasının inanın bir faydası yok bana göre de. Nadirkitabi ilk defa duydum, bir bakayım oraya.

Top Bottom