Neler Yeni

🔥 AMD BEDAVA FPS UÇURAN YENİ YAZILIMINI YAYINLADI! 🚨

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
mustafa çalışır
FSR DLSS muhabbetinde kesin konuşmak için yapılarına bakmak yeterli AMD yazılımla yükseltme yapıyor NVIDIA gelişmiş yapay zeka motorlarıyla 16k oyunun her sahnesini oynatıp bu şekilde yapıyor. Bu yüzden daha kaliteli olması şu zaman diliminde imkansız FSR'ın genel görüntüsü NVIDIA'dan daha iyi olamayabilir ama bu kötü teknoloji demek değil hatta çok pratik şu an gelişmiş oyun motorlarında tek tıkla eklenebilen bir teknoloji bence DLSS'den çok daha pratik ama DLSS görüntü açısından daha iyi olacak. (Yani burası tamamen tercih konusu görüntüsünden taviz vermek istemeyen insan DLSS sevip fpsi daha çok tercih eden kişiler FSR'yi daha çok sevebilir pratikliğinden ötürü) Bende AMD adının NVIDIA adından daha büyük olmasına imkansız demiyorum ama NVIDIA hep kaliteliydi AMD'nin günümüzden 7-8 sene önce kalmış serilerinden millet halen AMD'ye korkuyla yaklaşıyor. Zamanında olan Intel muhabbeti günümüze kadar devam etti Intel tam anlamıyla faciaya uğrayana kadar. Bunun aynısı olmadığı sürece çok daha zor. NVIDIA daha temkinli ilerlediğinden ve piyasada açık ara baskın olduğundan bu devirde hata gelmesi de oldukça zor. Intel'in yaptığı hata epey dara düştüğü vakitte gelmişti. AMD'ye yetişemeyince panikleyip bu isimlerini feci karaladılar. NVIDIA bu durumda değil tam tersi, kendi en üst seviye kartlarının hiçbir muadili yok daha ne olsun? Her konuda şu an tekelken ben kısa sürede öyle bir hata gelmesine imkan vermiyorum.

Ben o dersi iyice öğrendim ancak sen daha ilkokul birdeki okuduğunu anlama dersini geçememişsin sana puanım 2 kanka. Yazdığım yazıda watmann var AMD alınmazla alakalı hiçbir şey yazmıyor. NORMAL kullanıcı böyle sanıyor. Çünkü normal kullanıcı sizin bizim gibi günün uzun saatlerini teknolojiye bakarak geçirmiyor. Bende biliyorum watmann olmadığını yakın zamanda da AMD'ye geçmeyi planlıyorum, eski hallerinden eser kalmadığını bende biliyorum. Lütfen okuduğunu anlama derslerini ihmal etmeyin :giggle: iyi günler dilerim
Hocam dediğinizde hatalı değilsiniz zaten. Ama zaman vermeden "asla olmaz" demeniz biraz saçma gelmişti o kadar. Yakın zamanda geçmesi bencede zor ama bir kaç seneye amd kendini geliştirirse neden olmasın. Böyle biraz daha iyi açıklamış oldunuz kendinizi, diğeri yanlış anlaşılmaya müsaitti o yüzden yazdım zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Remi

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Control, Minecraft ve Biomutant'ta denedim işe yaramadı. Sadece belli oyunlarda mı çalışıyor bu?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord