Neler Yeni

Amd Ekran Kartı Alınır mı?

Virtuose

80+
19.5k TL civarına geliyor gibi. Hazır sistemler daha pahalı o yüzden.
kankam bu fiyat aralığında bir sistem toplayacaktım ben de sistemi toplarsan atabilir misin? (6600xt'li bir sistem topladı forumdan çok kıymetli bir arkadaş ama 6x50xt kartlar geldi ondan sonra)

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Kayıtta sıkıntı yok yayın sıkıntı
Ne gibi problemler yaşayabilirim yayın yaparken?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankam bu fiyat aralığında bir sistem toplayacaktım ben de sistemi toplarsan atabilir misin? (6600xt'li bir sistem topladı forumdan çok kıymetli bir arkadaş ama 6x50xt kartlar geldi ondan sonra)
Atarım unutmazsam.

YunusOZ

80+ Bronze
Rx6750xt almayı düşünüyorum ancak aklımda bir kaç soru var. Amd ekran kartlarında driver sorunları, oyunlarda crash problemleri, wattman hataları falan varmış ama 6000 serisinde baya düzeltildi diyorlar. 6000 serisi ile sorunlar yaşayanlar oldu mu, olduysa çözmesi kolay mıydı? Bu kadar para verip sorunlarla uğraşmak istemem açıkçası. Bir de oyun, yazılım, photoshop, video edit, video çekmek ve yayın yapmak için kullanacağım bilgisayarı. Rx6750xt bunlar için uygun mudur?
Oyun oynarken hiç crash yiyeni görmedim. Wattman hataları o kadar fazla yok. Hatta hiç görmedim desem yeri. RX 5000 ve RX 500 serisinde dediğiniz sorunlar çok fazla ama RX 6000 serisinde öyle sıkıntılar çok baş göstermiyor.

Ne gibi problemler yaşayabilirim yayın yaparken?

Atarım unutmazsam.
Twitch yayıncısı değilseniz zaten durmadan yayın yapmayacaksınızdır diye düşünüyorum.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Oyun oynarken hiç crash yiyeni görmedim. Wattman hataları o kadar fazla yok. Hatta hiç görmedim desem yeri. RX 5000 ve RX 500 serisinde dediğiniz sorunlar çok fazla ama RX 6000 serisinde öyle sıkıntılar çok baş göstermiyor.

Twitch yayıncısı değilseniz zaten durmadan yayın yapmayacaksınızdır diye düşünüyorum.
Evet ama yine de yayındayken düşük fps almak sinir bozabilir biraz.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Top Bottom