Neler Yeni

AMD ilk FSR3 oyunlarını doğruladı!

Daha önce konusunu açmıştım yakın zamanda FSR 3 Gelecek gibi duruyor. adamlar Nvida'nin Kare oluşturma adı AMD Tarafında (akışkan hareket çerçeveleri)'dır Galiba yapmışlar. FSR 2.0 + HYPER RX birleştirip FSR 3.0 yapmış olabilirler

AMD, iki oyunda en son yükseltme teknolojisini desteklediğini resmen duyurdu. FidelityFX Süper Çözünürlük'ün (FSR) FSR3 olarak bilinen yeni sürümü, AMD'nin DLSS3 Kare Üretimi eşdeğeriyle karşılaştırılabilecek "Akışkan Hareketli Çerçeveler" adı verilen bir özelliği sunuyor. Bu teknoloji ilk olarak bu yılın Ocak ayında tanıtılmış olsa da, AMD'nin daha fazla ayrıntıyı açıklaması beklenenden daha uzun sürdü.

FSR3'ün gücünden yararlanacak ilk oyunlar " Forspoken " ve " Immortals of Aveum " idi. Square Enix'in bir oyunu olan Forspoken, ne yazık ki Ocak ayında piyasaya sürüldüğünde beklentilerin altında kaldı. Öte yandan “Immortals”, yakın zamanda piyasaya sürülen ve Unreal Engine 5.1'i kullanan ilk oyun olma özelliğini taşıyan bir oyun.

AMD, 4K Ultra Yüksek RT ön ayarında çalışan "Forspoken" özelliğini kullanarak FSR3'ün yeteneklerini sergiliyor. FSR3 Performansı ön ayarının devreye girmesiyle oyunun kare hızı 36'dan 122 FPS'ye yükseldi; bu da neredeyse 3,4 katlık bir artışı temsil ediyor. AMD, FSR kalite katmanları ve Radeon ve diğer GPU modellerine yönelik destekle ilgili tüm ayrıntıları henüz açıklamadı.

AMD, FSR'nin yakında geleceğini resmi olarak doğrulamış olsa da 6000 serisine gelip gelmeyeceği ve dahası henüz belli değil

Kaynak : AMD FidelityFX Super Resolution 3 (FSR3) is "coming soon" to Forspoken and Immortals of Aveum - VideoCardz.com

AMD-FSR3-FORSPOKEN-PERFORMANCE.jpg

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hadi hayırlı olsun umarım dlss gibi olur.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray
Daha önce konusunu açmıştım yakın zamanda FSR 3 Gelecek gibi duruyor. adamlar Nvida'nin Kare oluşturma adı AMD Tarafında (akışkan hareket çerçeveleri)'dır Galiba yapmışlar.

AMD, iki oyunda en son yükseltme teknolojisini desteklediğini resmen duyurdu. FidelityFX Süper Çözünürlük'ün (FSR) FSR3 olarak bilinen yeni sürümü, AMD'nin DLSS3 Kare Üretimi eşdeğeriyle karşılaştırılabilecek "Akışkan Hareketli Çerçeveler" adı verilen bir özelliği sunuyor. Bu teknoloji ilk olarak bu yılın Ocak ayında tanıtılmış olsa da, AMD'nin daha fazla ayrıntıyı açıklaması beklenenden daha uzun sürdü.

FSR3'ün gücünden yararlanacak ilk oyunlar " Forspoken " ve " Immortals of Aveum " idi. Square Enix'in bir oyunu olan Forspoken, ne yazık ki Ocak ayında piyasaya sürüldüğünde beklentilerin altında kaldı. Öte yandan “Immortals”, yakın zamanda piyasaya sürülen ve Unreal Engine 5.1'i kullanan ilk oyun olma özelliğini taşıyan bir oyun.

AMD, 4K Ultra Yüksek RT ön ayarında çalışan "Forspoken" özelliğini kullanarak FSR3'ün yeteneklerini sergiliyor. FSR3 Performansı ön ayarının devreye girmesiyle oyunun kare hızı 36'dan 122 FPS'ye yükseldi; bu da neredeyse 3,4 katlık bir artışı temsil ediyor. AMD, FSR kalite katmanları ve Radeon ve diğer GPU modellerine yönelik destekle ilgili tüm ayrıntıları henüz açıklamadı.

AMD, FSR'nin yakında geleceğini resmi olarak doğrulamış olsa da ne yazık ki henüz belirli bir çıkış tarihi belirtmedi.

Kaynak : AMD FidelityFX Super Resolution 3 (FSR3) is "coming soon" to Forspoken and Immortals of Aveum - VideoCardz.com

Alıntıyı görüntüle
💯

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,429
İsim
uwu

Aykut D.

80+ Gold
Daha önce konusunu açmıştım yakın zamanda FSR 3 Gelecek gibi duruyor. adamlar Nvida'nin Kare oluşturma adı AMD Tarafında (akışkan hareket çerçeveleri)'dır Galiba yapmışlar.

AMD, FSR'nin yakında geleceğini resmi olarak doğrulamış olsa da ne yazık ki henüz belirli bir çıkış tarihi belirtmedi.

Alıntıyı görüntüle
ben diyordum amd sustumu bişilere çalışıyordur diye

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Ya aga 4k ne bana 1080 lazım napayım ben 4k yı. Kart ölmesin diye elimden geleni yapıyorum umarım 1080p de düzgün performans verir.

Aykut D.

80+ Gold
Bende çok dedim de işte göreceğiz eğer bu değerler gerçek ise bununla ve nvida yı yükseltip amd yi sırf kötülemek için kötüleyenler ile ilgili güzel bir konu açaçağım
eskiden rx560 kullanıyordum şimdide nvidia 3060 2 sinide kullandım amd yazılım çözmesi lazm şart yani çözerse tekel olur

Çıktıktan sonra elbet zamanla oturur hemen hemen teknoloji ilk çıktığında veya oyun kötüdür

Cihangir

80+ Gold
bakalım nasıl olacak

Top Bottom