Neler Yeni

anakartımdan soğutucu aparatı çıkmadı

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
anakartım msi markası vatandan aldım içinden t6 ultrayı takmak için çıkan aparat çıkmadı şu an stok fan var çok ısınıyor o parçayı nasıl alabilirim bilgisayarı da yeni aldım arasam ne derler acaba.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
anakartım msi markası vatandan aldım içinden t6 ultrayı takmak için çıkan aparat çıkmadı şu an stok fan var çok ısınıyor o parçayı nasıl alabilirim bilgisayarı da yeni aldım arasam ne derler acaba.
Kanka benim işlemcinin kutusundan çıktı.

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe
işlemcinin kutusuna koyuyorlar genellikle.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
işlemcide de yok stok fan takılırken kullanıyor mu o iki parça o zaman takılıdır zaten
Kanka kutularına iyice bak bence bende işlemcinin kutusunda çıkmıştı.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,606
İsim
Özgürcan
işlemcın intel ise t6 ultranın yanında intel ıcın aparat cıkıyor amd ıse zaten senın anakartın o aparat takılmıs olarak gelıyor?

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
işlemcın intel ise t6 ultranın yanında intel ıcın aparat cıkıyor amd ıse zaten senın anakartın o aparat takılmıs olarak gelıyor?
amd ryzen 5 3600 yani şu an takılımıdır anakarta o iki aparat

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum anakartının kutusuna veya işlemcinin kutusuna bak.
Braketsiz anakart olmaz. Stok soğutucuyu takmadan önce braket takılı olur, onu çıkartıp anakartın veya işlemcinin kutusuna koymuş olabilirler, iyice bak.
Eğer yok ise aldığın yere başvur, veya internette "AM4 braket" diye aratırsan satan yer bulursun.

Top Bottom