Neler Yeni

Androidin berbat olması hakkında?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ayfona bu özellik gelirse bak nasıl ballandıra ballandıra översiniz ama. Fark burda işte
Apple bir özelliği telefona getirdiyse o özelliğın kullanıma bir faydası olur veya en azından pili sömürmek gibi zararlı etkileri temizlenmiş olarak çıkartır.

Şuan hala Androidde düzgün yüz tanıyan bir cihaz yokken iPhonede Face ID bulunan her cihaz bu işi müthiş yapıyor. Yüz tanıma Samsung S3-S4 de bile vardı bu arada. Ama 2024 de bile tek kullanılabilir yüz tanıma Appleda fark bu işte 😀

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
iphonecu abiler haciz geldi diye ağlıyor 720p izle

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet Yıldırım
iPhone falan nasıldır bilmem ama telefonum a8+ 6 senedir kullanıyorum. Bu telefonda 1000 saati aşkın pubg mobile ve 400-500 saat kadar brawl stars oynamışlığım vardır. Pubg dönemlerinde şarjda bile oynardım. Şuan bu yazıyı bu telefondan yazıyorum. Telefon android 9 pie kullanıyor. Çok uzun bir süre önce güncelleme almayı bıraktı. Son bir yıldır ortalama bir yavaşlıkta kullanıyorum. Bataryası ölmuş olsa da günde 2-3 kere şarj ederek idare ediyorum. Bir telefonun ne yapması gerekiyorsa fazlasını yaptı hiç sorun çıkarmadı. Siz nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama galiba sorun çıkması için uğraşıyorsunuz. Diğer android telefonları bilmem ama ben bu telefonu hâlâ kullanıyorsam başlığınızın tamamen kişisel bir sorununuz olduğunu düşünüyorum.

Hocam konunun tamamını okumadım ama size bir telefoncu olarak ve elinden birsürü telefon geçmiş birisi olarak; hiç de sizin sandığınız gibi bir durum yok. İphone 6s eski stabilizasyonunda değil, saçma sapan çökmeler yaşıyor. Keza iphone 7,ler de öyle. Ayrıca bu cihazları bir android cihazla kıyaslayacaksak mesela çıktığı yıllara ve klasmana göre karşılaştırmak lazım. Siz iphone 6s ile j7 prime ı kıyaslarsanız iphone en kral telefon der çıkaraınız. Ama bir s6-s7 ile kıyaslanınca durum çok gaklı oluyor. İphone 11 in rakibi galaxy s22 dir fiyat bakımından, ama gelelimki gangi cihaz daha stabil ve fp? tabii ki s22. Bunun muhasebesini yapacak oluraak işin içinden çıkamayız. Garanti mevzuuna gelirsek o tamamen garanti veren firma ile alakalı. Gidin bir kvk garantili cihazı alın birde diğerlerini. Her türlü fark eder. Detaylıca açıklama yapmak isterdim ama çok uzun sürer

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam konunun tamamını okumadım ama size bir telefoncu olarak ve elinden birsürü telefon geçmiş birisi olarak; hiç de sizin sandığınız gibi bir durum yok. İphone 6s eski stabilizasyonunda değil, saçma sapan çökmeler yaşıyor. Keza iphone 7,ler de öyle. Ayrıca bu cihazları bir android cihazla kıyaslayacaksak mesela çıktığı yıllara ve klasmana göre karşılaştırmak lazım. Siz iphone 6s ile j7 prime ı kıyaslarsanız iphone en kral telefon der çıkaraınız. Ama bir s6-s7 ile kıyaslanınca durum çok gaklı oluyor. İphone 11 in rakibi galaxy s22 dir fiyat bakımından, ama gelelimki gangi cihaz daha stabil ve fp? tabii ki s22. Bunun muhasebesini yapacak oluraak işin içinden çıkamayız. Garanti mevzuuna gelirsek o tamamen garanti veren firma ile alakalı. Gidin bir kvk garantili cihazı alın birde diğerlerini. Her türlü fark eder. Detaylıca açıklama yapmak isterdim ama çok uzun sürer
iPhone 11 stabilite olarak S24 Ultra ile yarışır bence. S22 daha iyi demişsin ona katılmam şahsen. Tutup J7 ile amiral gemisi kıyaslamam zaten o telefonların amacı belli ve ucuz fiyatlarıyla iş görüyorlar.

Garanti konusunda hepsi kötü bence, Apple sorun çıkarsa eminim ondan da sonuç alamam, ama sorun çıkarmıyor o yönden iyi.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Apple bir özelliği telefona getirdiyse o özelliğın kullanıma bir fayda sağlar veya en azından pili sömürmek gibi zararlı etkileri temizlenmiş olarak çıkartır.

Şuan hala Androidde düzgün yüz tanıyan bir cihaz yokken iPhonede Face ID bulunan her cihaz bu işi müthiş yapıyor. Yüz tanıma Samsung S3-S4 de bile vardı bu arada. Ama 2024 de bile tek kullanılabilir yüz tanıma Appleda fark bu işte 😀
Sanırım Senin bios bataryan ölmüş kardeşim tarihin geride kalmış sanırım:D Bilgilerini güncelle derim. Vestelin android cihazını mı kullanıyon yoksa?

iPhone 11 stabilite olarak S24 Ultra ile yarışır bence. S22 daha iyi demişsin ona katılmam şahsen. Tutup J7 ile amiral gemisi kıyaslamam zaten o telefonların amacı belli ve ucuz fiyatlarıyla iş görüyorlar.
S24 u ile? Güldürmeyin beni hocam.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sanırım Senin bios bataryan ölmüş kardeşim tarihin geride kalmış sanırım:D Bilgilerini güncelle derim. Vestelin android cihazını mı kullanıyon yoksa?
Gayet güncelim de her sene telefon değiştirmeyim bir zahmet. Bir telefon 1 seneden uzun sorunsuz çalışsın hani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 u ile? Güldürmeyin beni hocam.
Güç ile stabilite çok farklı şeyler. A13 aşırı stabil bir işlemci hele iOS ile çok fena bir şeye dönüyor. 8 Gen 3 işlemci olarak çok güçlü olsa da o kadar stabil değil ve Androidin yardımıyla daha da kötü oluyor.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Gayet güncelim de her sene telefon değiştirmeyim bir zahmet. Bir telefon 1 seneden uzun sorunsuz çalışsın hani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç ile stabilite çok farklı şeyler. A13 aşırı stabil bir işlemci hele iOS ile çok fena bir şeye dönüyor. 8 Gen 3 işlemci olarak çok güçlü olsa da o kadar stabil değil ve Androidin yardımıyla daha da kötü oluyor.
1 sene telefon sana dayanamıyorsa o demek değildir herkeste öyle. Sorunu kendinde aramanı öneririm

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1 sene telefon sana dayanamıyorsa o demek değildir herkeste öyle. Sorunu kendinde aramanı öneririm
Ben ne yapabilirim ki telefonun şebekesi çalışmasın ve kasmaya başlasın anlamadım ki? Yazanlar ya iPhone kullanıyor ya kendine iyi cihaz denk gelmiş ya da telefonu günde yarım saat kullanıyor.

Ben ne yapabilirim ki telefonun şebekesi çalışmasın ve kasmaya başlasın anlamadım ki? Yazanlar ya iPhone kullanıyor ya kendine iyi cihaz denk gelmiş ya da telefonu günde yarım saat kullanıyor.
Hocam kimseye şöylesin böylesin demek hoşuma gitmiyor ama, denemeden bilmeden yorum yapıyorsunuz. Kimsenin hayal edemeyeceği kadar farklı telefon kullandım, dediğiniz gibi bir durum yok. Dikkat edin fanatikliğe doğru gidiyorsunuz. Ne apple babamın oğlu ne samsung ne başka firma, ama bilmeden de yorum yapmamak lazım. İyi forumlar.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
E peki kardeşim. Baştan alalım.

Telefonun ne?
Ne zaman almışsın?
ve dosya yöneticisinden müzik resim vb ne kadar dosyan var? Telefon ne kadar dolu?

Android data klasöründe youtube cache klasöründe ne kadar gereksiz 1kb dosyacıklar var?
whatsapp image cache klasöründe ne kadar gereksiz resim depolanmış?

Bunlara bakta gel

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
iPhone falan nasıldır bilmem ama telefonum a8+ 6 senedir kullanıyorum. Bu telefonda 1000 saati aşkın PUBG mobile ve 400-500 saat kadar brawl stars oynamışlığım vardır. PUBG dönemlerinde şarjda bile oynardım. Şuan bu yazıyı bu telefondan yazıyorum. Telefon android 9 pie kullanıyor. Çok uzun bir süre önce güncelleme almayı bıraktı. Son bir yıldır ortalama bir yavaşlıkta kullanıyorum. Bataryası ölmuş olsa da günde 2-3 kere şarj ederek idare ediyorum. Bir telefonun ne yapması gerekiyorsa fazlasını yaptı hiç sorun çıkarmadı. Siz nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama galiba sorun çıkması için uğraşıyorsunuz. Diğer android telefonları bilmem ama ben bu telefonu hâlâ kullanıyorsam başlığınızın tamamen kişisel bir sorununuz olduğunu düşünüyorum.
Bende sorun çıkmadıysa kimsede sorun yoktur olamaz diyorsun herhalde? Bilmem kaç sene S4 kullandım işlemcisi çöptü hem yavaş hem çok ısınıyordu ama çok uzun yıllar sorunsuz çalıştı her işimi gördü en son aşırı ısınmadan anakart yandı. Böyle diye gidip S4 ü mü öveyim ben de?

Top Bottom