Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
beyler sahibindende böyle bi mağaza var esenyurtta şubeleri sıfır kartları ucuza satıyolar hiç duydunuzmu güvenilir mi? gelip alma şansıda var yani

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Şubelerine bi gidip bakmak lazım test etmek. Esenyurtta nerde?

Mustafa36

80+
Cuma günü oradan İKİNCİ MSİ RX 470 GAMİNG X satın aldım. Kendi kasam ile gittim . Kendi kasama montajını yaptılar. Test ettim sorunsuzdu. Kart daha önce açılmış .Aldıkları müşterisi açmış ikinci el garantisi bitmiş kart olduğu için bende dert etmedim.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
beyler sahibindende böyle bi mağaza var esenyurtta şubeleri sıfır kartları ucuza satıyolar hiç duydunuzmu güvenilir mi? gelip alma şansıda var yani
Kartın sıfır olduğuna inanma o kart ikinci eldir

Hasan15

80+
Geçen ay oradan ofisimiz için monitör aldım .Eve teslimatları varmış ücretsiz . Elemanları getirdi testini yapıp aldım .Cihazda sorun yoktu. 1aydırda kullanıyorum. Faturayı biraz geç attı 1 hafta sonra araç almaya gitmiş o nedenle geç yolladım dedi .

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cuma günü oradan İKİNCİ MSİ RX 470 GAMİNG X satın aldım. Kendi kasam ile gittim . Kendi kasama montajını yaptılar. Test ettim sorunsuzdu. Kart daha önce açılmış .Aldıkları müşterisi açmış ikinci el garantisi bitmiş kart olduğu için bende dert etmedim.
Bütün kartlarinmi garantisi bitmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen ay oradan ofisimiz için monitör aldım .Eve teslimatları varmış ücretsiz . Elemanları getirdi testini yapıp aldım .Cihazda sorun yoktu. 1aydırda kullanıyorum. Faturayı biraz geç attı 1 hafta sonra araç almaya gitmiş o nedenle geç yolladım dedi .
Garantisi varmiydi

Sahibinden

Mustafa36

80+
Bütün kartlarinmi garantisi bitmiş

Garantisi varmiydi

Sahibinden

Benim aldığım ürün ikinci eldi. Faturasının ve garantisini olmadığınız söyledi .Bende bunu bilerek gidip satın aldım.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe
Hocam ben yaklaşık 9 bin tl lik pc parçası alacağım çevrimiçi olup mesaja bakmıyorlar arıyorum meşgul atıyorlar falan bu nasıl iş?

Hocam ben mesaj yazıyorum çevrimiçi olup bakmıyorlar veya arıyorum meşgul atıyorlar dertleri ne anlam veremedim . Acava evinize yakinsa bi söyler misiniz artik baksalar.

Hasan15

80+
whatsapdan yazdım. Otomatik mesaj geldi.
Hocam ben yaklaşık 9 bin TL lik pc parçası alacağım çevrimiçi olup mesaja bakmıyorlar arıyorum meşgul atıyorlar falan bu nasıl iş?

Hocam ben mesaj yazıyorum çevrimiçi olup bakmıyorlar veya arıyorum meşgul atıyorlar dertleri ne anlam veremedim . Acava evinize yakinsa bi söyler misiniz artik baksalar.
Whatsapdan yazdım otomatik mesaj geldi . Araç alımı için şehir dışına çıkmışlar. Perşembe günü açıcaklarmış dükkanı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe

Whatsapdan yazdım otomatik mesaj geldi . Araç alımı için şehir dışına çıkmışlar. Perşembe günü açıcaklarmış dükkanı
Banada geldi bugün oldu merhaba yazdım merhaba yazdı sonra wp ye habire girdiği halde cvp vermedi . 3 gündür arıyorum açmıyor . Ya paraya doymuş ya da kafasında kelebekler uçuşuyor.

Çarşamba da aynı otomatik mesaj geliyordu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,046
İsim
Bilal Tepe
Bir ilan atsana ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç