Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Lan karaktersiz konun başından beri beni dolandırdı diye kıyamet koparıyordun .Şimdide dönüp benden ürün almadan fatura istediğini söylüyorsun. Mağazaya gelmeyen alışveriş yapmıyan adama neden fatura yollayayım
Ben dolandirildim mi dedim ? HFLWNFOW YAZİK KAFANA BEN MİLLETİ DOLANDİRMA DİYORUM OKUDUGUNU BİLE ANLAYAMİYOSUM GELMİSSİN BİRDA TATAVA SEKİL YAPİON MADEM URUNLERİN SİFİR BİTANESİNİN FATURASİNİ AT DİYOZ ALAN ADAMLARA FATURA ATMAMİSSİN NE ANLATİON
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan o zaman beni neden dolandırdın diye kıyamet koparıyorsun
Beni dolandirdin mi diyorum milleti dolandiriyorsun diyorum git bir okul oku da tuekceni geliştir 2 gündür burda sana anlatıyoruz fatura da atamiosun ben sana yazdığımda ürünü almadan fatura istiyorum bana fatura atmion at faturayı gorim öyle alicam yok dion

La angut ben senden ürün aldım midiyorum almadan önce fatura istedim anakart ram işlemci hiçbirini atlayıp yan cizion adam PC toplamış adama kutuları vermemissin kutuyu napcan demişsin faturayı da atmamissin
Birde kendinizi ele verip duruyorsunuz. Adam konunun başından beri beni dolandırdı diye millete gaza getiriyoır şimdide dükkana gelmeden fatura istemiş ben göndermemişim meselesi bu. Yeni hesaplar açıp delil sunmadan saldırmak kolay demi.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,213
İsim
.
Lan o zaman beni neden dolandırdın diye kıyamet koparıyorsun
Reis faturayı boşver bak sen srouma cevap ver

Sen neden 10 senelik işlemcileri sıfır kutuyu ilk siz açacaksınız diye satıyorsun bana bunu söyle.
Sen boşver faturayı

Bu 2. el mesela neden sıfır diye satıyorsun neden dolandırıyorsun milleti

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Birde kendinizi ele verip duruyorsunuz. Adam konunun başından beri beni dolandırdı diye millete gaza getiriyoır şimdide dükkana gelmeden fatura istemiş ben göndermemişim meselesi bu. Yeni hesaplar açıp delil sunmadan saldırmak kolay demi.
Yeni hesap ? 2 yıllık hesap la bu forum ilk açıldığında açtım bu hesabı ben fatura atamiyorsun faturası yok hiçbir ürünün at faturayı gelip alcam diyorum atamiyorsun atsana

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,213
İsim
.
Yeni hesap ? 2 yıllık hesap la bu forum ilk açıldığında açtım bu hesabı ben fatura atamiyorsun faturası yok hiçbir ürünün at faturayı gelip alcam diyorum atamiyorsun atsana
Usta boşver sen faturayı bu adam 10 senelik işlemcilerin sıfırını kutulusunu faturalısını garantilisini nerden buluyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Usta boşver sen faturayı bu adam 10 senelik işlemcilerin sıfırını kutulusunu faturalısını garantilisini nerden buluyor
Yaw ürün sifirsa faturası kendi üzerine olması lazım adamın hiçbir ürününde fatura yok ?

Yaw ürün sifirsa faturası kendi üzerine olması lazım adamın hiçbir ürününde fatura yok ?
Madem faturası var nie hala yan çiziyor atsın da bizde özür dileyip susalim

Reis faturayı boşver bak sen srouma cevap ver

Sen neden 10 senelik işlemcileri sıfır kutuyu ilk siz açacaksınız diye satıyorsun bana bunu söyle.
Sen boşver faturayı

Bu 2. el mesela neden sıfır diye satıyorsun neden dolandırıyorsun milleti
AMAZON JAPONYA YA GİR BAK BAKALIM NELER VAR.
TÜRKİYEDE 10 YIL ÖNCE ÇIKMIŞ GT 730 LAR BİLE SATILIYOR VATAN BİLGİSAYARDA GİR BAK
ADAM YUKARDA BENİ DOLANDIRDI DİYE KIYAMETLER KOPARIYOR SONRA BENDEN ÜRÜN ALMAMIŞ ÖNCEDEN FATURA İSTEMİŞ GÖNDERMEMİŞ İTİRAF EDİYOR NEDEN BUNA TEK CEVABINIZ YOK. BURADA SALDIRAN HESAPLARIN ÇOĞU 1 HAFTADA AÇILMIŞ YENİ HESAPLAR NEDEN TEK ELEŞTİRİNİZ YOK. AZICIK VİCDAN SAHİBİ OLMAK LAZIM. ETME BULMA DÜNYASI

Lan ürünü satın almadan sana neden fatura vereyim. Gel mağazaya satın al faturasını al git.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
TÜRKİYEDE 10 YIL ÖNCE ÇIKMIŞ GT 730 LAR BİLE SATILIYOR VATAN BİLGİSAYARDA GİR BAK
ADAM YUKARDA BENİ DOLANDIRDI DİYE KIYAMETLER KOPARIYOR SONRA BENDEN ÜRÜN ALMAMIŞ ÖNCEDEN FATURA İSTEMİŞ GÖNDERMEMİŞ İTİRAF EDİYOR NEDEN BUNA TEK CEVABINIZ YOK. BURADA SALDIRAN HESAPLARIN ÇOĞU 1 HAFTADA AÇILMIŞ YENİ HESAPLAR NEDEN TEK ELEŞTİRİNİZ YOK. AZICIK VİCDAN SAHİBİ OLMAK LAZIM. ETME BULMA DÜNYASI
Dostum sen sattigin bir ürünün faturasıni atsana diyorum hala atmiyorsun yaw at bir at özür dilicem.atarsan

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,213
İsim
.
Ya kral hadi diyelim amazon japonyadan aldın bunu bunun kutusu yırtık köşeleri deformeli amazon japonya sana böyle ürün göndermezki.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Ulan ben ne zaman dolandirildim dedim milleti dolandırma diyorum nedenle okuyosun sen mal misin okuyamionmu

Ya kral hadi diyelim amazon japonyadan aldın bunu bunun kutusu yırtık köşeleri deformeli amazon japonya sana böyle ürün göndermezki.
Büyük mağazalara git bakalım outlet bölümüne neler var neler. Benim sorularıma tek cevap yok tek yaptığınız buradaki çakalların mesajlarına göre yargılamak. Merak etme yakın zamanda gerçekler ortaya çıkıcak

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Büyük mağazalara git bakalım outlet bölümüne neler var neler. Benim sorularıma tek cevap yok tek yaptığınız buradaki çakalların mesajlarına göre yargılamak. Merak etme yakın zamanda gerçekler ortaya çıkıcak
SATTİGİN HER URUN SİFİR YA HANİ FATURA AT DİYORUM ATAMİYORSUN BAK 2 3 AY ONCE DE YAN CİZİODUN AYNİSİNİ GİNE YAPİOSUN FATURAYİ BİR AT ARTİK 600TANE İLANİN VAR 1 İNİN DE FATURASİ YOKMU

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,708
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom