Neler Yeni

🚨Antalyaspor'un Oyuncusu İsrail'e Gönderme Yaptığı İçin Kadro Dışı Bırakıldı🚨

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sen ona yorum yaz direk seni vatan haini ilan etmeye çalışır kesin 😂

Ben onun rahatsız olduğunu daha önceden anladım. O yüzden böyle yeri geldiği zaman arkadaşları uyarıyorum. Kahve köşesinde ABD-Yahudi-Yunan üçgeninde politik görüşü şekillenen dayıların foruma yansımış hali işte.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Fotonda sevdiğin yada aidiyet duyduğun şeyleri koyarsın. Sen çizgi film hayranısındır onu koyarsın. Başkası Amerikan aidiyetlidir yada Amerikan hayranıdır onu koyar. Neye itiraz ewdiyorsun?
Nasıl yani benim pp de nefret ettiğim bir şey var benim var olmamam filan mı gerekiyor senin kalıbına göre? Anomali miyim ben?

İceWolf

80+ Silver
Beni ABD yaşadığımı sanıyorsun? Ah keşke olsa... yahu iyice beni güldürüyorsun ve kendini rezil ediyorsun haberin olsun :)
Gidebilirsin canım benim. Fetöcü olmasanda Fetöcüyüm dersen direk ilticanı kabul ederler. :) Yada Meksikaya git ordan yürüyerek Amerikaya iltica edebilirsin. Profilinde yaşama, gerçekleştir :)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ben onun rahatsız olduğunu daha önceden anladım. O yüzden böyle yeri geldiği zaman arkadaşları uyarıyorum. Kahve köşesinde ABD-Yahudi-Yunan üçgeninde politik görüşü şekillenen dayıların foruma yansımış hali işte.
Vallaha millete perma ban yeditmek için 40 takla atıyor orası kesin sosyal medyada iyi trollük yapıyordur 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanları tanımadan yargılamana itiraz ediyorum
O hep yargılar ciddiye alma kendisi normal değil bence.

İceWolf

80+ Silver
Nasıl yani benim pp de nefret ettiğim bir şey var benim var olmamam filan mı gerekiyor senin kalıbına göre? Anomali miyim ben?
Bilemem anomalimisin anormalmisin? Nefret ettiğin şeyi profil resmin yapmanda enteresan. Naptılar sana zorlamı o resmi koydurdular?

Vallaha millete perma ban yeditmek için 40 takla atıyor orası kesin sosyal medyada iyi trollük yapıyordur 😂

O hep yargılar ciddiye alma kendisi normal değil bence.
Canım benim konuya atlayan sensin. Amerikan bayraklı Türkçe konuşan kişi. Çok belli ciddiye almadığın. La bi git :)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Gidebilirsin canım benim. Fetöcü olmasanda Fetöcüyüm dersen direk ilticanı kabul ederler. :) Yada Meksikaya git ordan yürüyerek Amerikaya iltica edebilirsin. Profilinde yaşama, gerçekleştir :)
Bilemem anomalimisin anormalmisin? Nefret ettiğin şeyi profil resmin yapmanda enteresan. Naptılar sana zorlamı o resmi koydurdular?

Canım benim konuya atlayan sensin. Amerikan bayraklı Türkçe konuşan kişi. Çok belli ciddiye almadığın. La bi git :)

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Son düzenleme:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
kim karar veriyor buna ? mesala rte resmi koyanlar rte yi çok mu seviyor?

bu adam troll falan mı ?
Umarım öyledir ciddiyse hastaneye gitmesi gerekiyor bence.

Beyler ben moderatörlere dedim kitleyin diye beni dinlemediler. Siz burada takılın😂

Reav

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hamza ersoy
Avrupada çatır çatır İsrail katliamına laf eden futbolcular kadro dışı bırakılıyor. UEFA dada cezası yok, çünkü futbolcular siyasi gösteri yapamazlar. Ama ilginçtir Avrupadaki bu cezalara doğru diyenler, Türkiyede olunca "aaaaa ne saçma ceza" diyorlar. İsraile destek için Coca cola stoklayan ülkemizdeki yahudi kökenliler bu habere ateş püsküreceklerdir.
Emin ol senin aksine aklı olan hiçbir insan herhangi bir milli değeri veya ırkı savunmak için kendi ülkesinde satılan bir atıştırmalık için almamazlık veya stok depolama gibi şeyler yapmaz. Ayrıca kafan ne kadar ilginç denklemler kuruyorsa savaşa bağımsız yaklaşan insanlar da senin için yahudi kökenli sayılıyor sanırım. Sen bu ülkede büyük bir insansan epey vahimiz.

mrcaglar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kamil Sönerce
İsrail askerlerinin itirafları var, onu geçtim videolar var o etkinliktekilerin büyük bir çoğunluğunu biz vurduk diye. Hamas' ın böyle bir şey yapacağına inanıyorsan ne diyim sana.
O etkinlikten kaçırdıkları insanları da İsrail mi kaçırdı? Kanlar içinde olan esir kadınları hiç mi görmedin? O gün İsrail tarafına atılan 3000'den fazla roketin ve havan topunun nerelere düştüğünü zannediyorsun? Hepsi yerleşim yerlerine atıldı. Bir fark var bizim medyamız Hamas'ın yaptığı katliamları paylaşmıyor.

Top Bottom