Neler Yeni

🚨Antalyaspor'un Oyuncusu İsrail'e Gönderme Yaptığı İçin Kadro Dışı Bırakıldı🚨

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Cengiz

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Cengiz

İceWolf

80+ Silver
Ne abarttın be sürekli gereksiz yere büyütüyorsun her olayı ve konu doktorla ne ilgisi var gümledim ncbbffh
Amerikan bayraklı Türkçe konuşan kişi. Dediğim gibi ait olduğun yerin bayrağını taşıyorsan, ait olduğun yerin forumlarında takıl :)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
ismail
HAHAHAHAhahah yahu şu çocuğun yorumları birbirinden komik.Akşam akşam iyi eğlendim uzar umarım bu muhabbet .d yönetimden ip adresi istemiş bir de :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Cengiz

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Trolden kastım, yazdıklarında ciddi. İnsanları kışkırtmak için kasıtlı olarak gevşek gevşek yorumlar yazıyor. Örneğin ben şu an hiçbir yorumunu göremiyorum çünkü engelledim fakat böyle yaptığına eminim.
Sen ona yorum yaz direk seni vatan haini ilan etmeye çalışır kesin 😂

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
.
Amerikan bayraklı Türkçe konuşan kişi. Dediğim gibi ait olduğun yerin bayrağını taşıyorsan, ait olduğun yerde takıl :)
PP ye koyduğun foto ile ırkın mı belli oluyor hocam anlamadım seni. Benim pp de japon işi çizgi dizi var ben japon muyum

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,002
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Amerikan bayraklı Türkçe konuşan kişi. Dediğim gibi ait olduğun yerin bayrağını taşıyorsan, ait olduğun yerin forumlarında takıl :)
Beni ABD yaşadığımı sanıyorsun? Ah keşke olsa... yahu iyice beni güldürüyorsun ve kendini rezil ediyorsun haberin olsun :)

İceWolf

80+ Silver
PP ye koyduğun foto ile ırkın mı belli oluyor hocam anlamadım seni. Benim pp de japon işi çizgi dizi var ben japon muyum
Fotonda sevdiğin yada aidiyet duyduğun şeyleri koyarsın. Sen çizgi film hayranısındır onu koyarsın. Başkası Amerikan aidiyetlidir yada Amerikan hayranıdır onu koyar. Neye itiraz ewdiyorsun?

Top Bottom