Neler Yeni

Apple şarjımın ucu kırıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Bu ürün size pahalı mı geldi.?
o.O2 ablam daha yeni ilk çıktığında 14 pro max aldı hediye olarak aldım bu kabloyu 100tl ye amazondan nasıl bu kadar artabilir
Kullanmadığın type c data kablosu al.
apple şarjını bozulan type c yerinden kes.
type c kablonu büyük usb yerinden kes.
ikisininde ucunu aç ve böyle tak:
Kırmızı:Kırmızı
Yeşil:Beyaz
Beyaz:Yeşil
Siyah:Siyah(apple özel olarak data yollarını karıştırmış)
birbirine bağla sonra elektrik bandı at güzelce şarj olur.
(APPLE KABLOSU PAHALI OLDUĞU İÇİN BÖYLE BASİT BİR ÇÖZÜM SUNDUM. TYPE-C HERYERDEN BULUNABİLECEK UCUZ TÜRDEN.LİNÇLEMEYİN.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

2022 Ocakta öyleydi.
700 TL'yi versin benim arkadaş kırsa doğduğuna pişman ederim arkadaşının gerekirse evine git bas ben yaparım 10 TL olsa bile yaparım ama yıl 2010 falan olsaydı 2023 de kıçımı bile kaldırmama değmez.
700 TL'yi versin benim arkadaş kırsa doğduğuna pişman ederim arkadaşının gerekirse evine git bas ben yaparım 10 TL olsa bile yaparım ama yıl 2010 falan olsaydı 2023 de kıçımı bile kaldırmama değmez.
ya kanka açıkcası 100tl lik u green kablo daha iyi bana göre applenin fiyatları balon
Orjinal sitesinde 600 TL hocam
Tamir olmaz. yenisini alabilirsiniz.
Öncelikle fişten çıkar masanın üzerine koy sonra mutfaktan bir bardak al soğuk su doldur iç ve otur.
Geçmiş olsun işi bitmiş bunun.

babamın telefoncusuna geldik kabloyu gösterdim olmaz dedi tırnakları kırılmış dedi içten kablonun fiyatını sorduk aynısı orijinal 200 tl diyo apple da 600 ken burda nasıl 200 olabilir

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hakan
Apple kutusunda satılan çok fazla imitasyon ürün var, gayet doğal. Sen hiç karşılaşmadın herhalde.

Berkarda

80+ Silver
Top Bottom