Neler Yeni

Aquarius 5AN Geldi!

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
reis aynı sistemi 1650S ile alacağım yakın tarihte de 8gb RAM indirimlerden alıp takmayı düşünüyorum sitede pahalı geldi bana kasanın fotoğraflarını ve oyun inince hangi ayarlarda kaç fps ortalama aldığını söylerseniz çok sevinirim :)
Tabii ki atarım. Yaşadıklarımı ve süreci de uzun uzun yazacağım hocam. Bol bol da foto koyarım. :)

Bunu neden mi yapıyorum?

Ben bu sistemleri araştırırken bu forumdaki neredeyse herkes çok yardımcı oldular sağolsunlar. Ama hiçbir yerde yaşadıklarını tek tek anlatan bir yazı görmedim. Bu yazıyı yazacak olmam bana bir şey katmaz ama siz gibi kararsızlık ve düşünce içinde olanlara çok yararlı olacaktır diye umuyorum. :)

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
Videolarında farklı RGB bir soğutucu var emin olamadım
Yok kanka ben aldım stok soğutucu ile geldi ufak bir sıkıntı oldu benim sisteminde Ben 1600 af ye düşürdüm ani droplar giriyordu bunun için yarın göndereceğim gelince deneyimimi anlatacağım

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
ALIRKEN NEREYE YAZIYORUZ SİLİKON İSTEMİYORUM ZAHMET OLMAZSA SS ATARMISIZ
Dostum sipariş verirken not yazabileceğin bir kısım var, oraya yazıyorsun. Mesela bir ürünü sipariş verecek gibi sepete ekle, sonra ödeme işlemi gibi devam et oradan bakabilirsin. Dikkate alıyorlar kesinlikle.

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Dostlar şuanda bu yazıyı yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Kargom İstanbul'dan Eskişehir'e hiçbir sorun yaşamadan 2 günde geldi. Şimdiden söyleyeyim, Game Garaj'a güvenebilirsiniz. Hem hızlı kargoluyorlar hem de diğer sitelere göre çok daha ucuza geliyor sistem. (Sistemimi merak edenler imza kısmıma bakabilirler.)

Daha sonra detaylı olarak yazı hazırlayacağım ama şuanda Game Garaj ve sistem hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
aga bende eskişehirde oturyorum. dün verdim siparişimi bu sabah vermişler kargoya. kargo kac gunde getirdi sana

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Yok kanka ben aldım stok soğutucu ile geldi ufak bir sıkıntı oldu benim sisteminde Ben 1600 af ye düşürdüm ani droplar giriyordu bunun için yarın göndereceğim gelince deneyimimi anlatacağım
Ne gibi bir sıkıntı hocam?

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Olmadı valla. Biri 2 haftada gönderiyor birisi 2 günde. Müşteri neden beklesin ki? Gamegaraj piyasaya adımlarını yeni attı ama gerçekten hızlı bir giriş yaptı. Sistem fiyatları da uygun. İtopya yada incehesap'dan daha fazla parça tercihi sunuyor. Kronik sorunlu modelleri sistemlerinde kullanmıyor. Yavaş yavaş aşık oluyorum GameGaraj'a.
ben coktan oldum 20 saatte kargoya vermek nedir. dün 12 gibi sipariş verdim bugun sabah 8.47 de verdiler kargoya

Top Bottom