Neler Yeni

Arctis kırılma problemi

sannes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet ege
Bu gün arctis 9 umu düşürdüm ve kırıldı. Böyle söyleyince ne var bunda diyebilirsiniz ama şu ana kadar 2 kere düşürsüm ve 2 sinde de aynı yer aynı şekilde kırıldı. 1. De garanti halletti ama şimdi garantim yok. Sorunu merak edenler arctis pro signature fault yazabilir dedeme. Ben bir ürünüme zarar gelince kullanılabilir durumda olmasına rağmen soğuyorum malesef ve 7k lık bir kulaklığın bağlantı noktası nasıl plastik olabilir aklım almıyor malesef.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Ali yılmaz
Yani kral maalesef ki normal düşmeye dayanıklı demiyolar sonuçta. Kafada esnemeye filan dayanıklı sonuçta. Bendede 7 var. Daha önce logitech filan kullandım düşürmeden kırılıyordu. Bu şuan 4. Yılında taş gibi. Kullanıcı hatası maalesef. Demir yapsalar hem maliyet artar hemde yapmazlar. Satışlar açısından

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Arif Çelebi
Kusura bakmayın hocamda sizde problem var kulaklıklar hafif olması gerekiyor o yüzden başka malzeme kullanmıyorlar cimrilikten değil soğuma konusunda da ayrı sıkıntı var yeni kulaklık alacağınıza psikolojik destek alın daha mantıklı olur yarın birgün araba alacaksınız sürttüğünüzde satmak mantıksız

sannes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baglanti noktasi kronik ama bunlarda demirden yapsinlar dedigin yer orasi.

Top Bottom