Neler Yeni

arkadaşlar bakarasanız sevinirim biraz acil

hamza25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
hamza
ilk önce ininal kullanıcısıydım sonra diğer kartlara yönelmek istedim ama aşırı kararsızım her kafadan bi ses çıkıyo sizlere danışmak istedim NOT:18yaşındasn küçüğüm+NPC özelliği telefonumda yok

öRdeck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Devren
ilk önce ininal kullanıcısıydım sonra diğer kartlara yönelmek istedim ama aşırı kararsızım her kafadan bi ses çıkıyo sizlere danışmak istedim NOT:18yaşındasn küçüğüm+NPC özelliği telefonumda yok
Pappararaaaa

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
tosla????
Mesaj otomatik birleştirildi:

tosla paycell hadi bunlar alınır mı? sizce?
Tosla kullanıyordum hayatta alınmaz bence. Ayrıca NFC özelliği olan birt telefondan yapabilirsin paparayı daha iyi olur.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Semih Nas
nays kullanabilirsin fiziksel kartı da çıktı cashbankleri de bolca var kampanya konusunda da ön planda ibandan ibana rahat para yollayabiliyorsun tek şart veli izni gerek önce annen yada baban nays hesabı açmalı biri seni davet ederek katılırsan yanlış değilsem iki taraf da 50 tl kazanıyor sonrasında da velinin hesabı ile kendini davet et kazancı maksimuma çıkarmış olursun ve ayrıca eklemeyi unuttum nays işbankası altyapısı ile çalışıyor

hamza25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
hamza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şimdi nfc özelliği olmuyor(telde var ama benim kartta foto yok)paparayı doğrulamadım kullanabilirmiyim ne gibi özellikler kaybederim

Top Bottom