Neler Yeni

Arkadaşlar PS5 ile Series X arasındayım. Yarın alıcam. ANKETLİ

Hangi konsolu almalıyım ?

• Series X + Nintendo Switch

Oylar: 11 36.7%
  • PS5 + Nintendo Switch

Oylar: 19 63.3%

• Oy kullanan toplam üye
    30

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
PC pek de şey değil ya rekabetçi fps oyunları için işimi görüyor 1650Ti hani güzel başarılı ama Series X kadar güçlü değil .

İşte forumun şu yönünü çok seviyorum. Deneyip canlı canlı yorum almak . Mesela o kolu hala deneyemedim pandeminin müthiş yüksek olduğu merkez yerlerdeyim deneyimsizce alıcam tamamen. Mediamarkt olsa denerdim ama mümkün değil . Teşekkür ederim cidden ya

Mantıklı . PS4 Pro gibi yenisi çıksa olabilir aslında . İnşallah yalandır ama XBOX 3840x2160 , PS 1920x2160 sanırım. Hani net olsun 4K olsun , grafik bi tık düşük de olur eyvallah derim . CUs nedir bilmem ama onda da fark varmış .

Yaaaani hani harcamam yok diyelim o yüzden alabilirim.

Aslında korkum oyun almaktan ziyade grafikler. Series X resmen PC aratmayan güç yapmış ama PS5 de gerçekten Switch gibi KONSOLUM BEN KONSOL dedirten makine yapmış. XBOX hala kapalı karanlık kutu gibi
Evet ben de Xbox arayüzünden pek haz etmiyorum çok karışık bir kere game pass ile normal kütüphane ayrı . Dualsense çok güzel bir alet denemdedim ama hissiyatını tahmin edebiliyorum. Bu arada yiğidi öldür hakkını yeme Xbox da özel oyunlar üzerine çalışıyor bu nesilde daha çok güzel oyunlar olacak gibi

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Bir de şu durum var birçok Fallout Elder Scrolls oyunları eskilerden beri kalbimzde bir yeri olan hatta bir çok PS PC'cinin aşk beslediği oyunları eğer para uğruna XBOX EXC yaparlarsa fena bir şekilde saydırırım XBOX ve BETHESDA'ya . Metacritic Steam her yerden - oy basarım. Korkumdan biri bu. Mesela MEDIUM geldi sarmadı . Xbox yine maks bu kalitede oyun yapacaktır. Forza Horizon ve Bethesda güçlü kozları. DEMON SOULS gibi bir remastered bile tek başına kapışabilir Xboxla ama dediğim gibi Elder Scrolls exc olursa üzülürüm saydırırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom