Neler Yeni

Arkadaşlarım Beni Hoşlandığım Kıza İfşaladı !

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,473
İsim
Ümit Can
Beni lütfen yanlış anlama ama bir bakıma iyi olmuş bu sana tecrübe katmıştır. Bir daha ulu orta yerde tanımadığın güvenmediğin insanların içinde böyle mevzuları konuşmazsın.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sınıftakilerden bi yobaz duymuş ve aralarında yaymışlar bide bana gelip adnan tanıyoruz gidip söyleyelimmi diye dalga ggeçtiler

Burada hata sende, onlar bunu dedikten sonra direkt gidip söyleyecektin hoşlandığını. En fazla redderdi.

Bundan sonra da yapman gereken tek şey gidip dümdüz bir şekilde konuşmak, en baştan beri yapman gereken şey buydu.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Neler oldu anlat bakalım.

Loading...

80+ Silver
Son durum nedir :D

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Neler oldu anlat bakalım.
Son durum nedir :D
Eleman bayıldı galiba d
Arkadaşlar Kusura bakmayın şimdi geldim spordan :D Valla kız yanıma gelmedi ama okula sonradan geldi baya bi bakıştık falan okul çıkışı böyle baya bi baktı ama bişey demedi bende utandım çok bakmadım arkadaşlarımda ortamına girmen lazım diyor veya instadan yaz diyen var

2mApoo

80+ Silver
Arkadaşlar Kusura bakmayın şimdi geldim spordan :D Valla kız yanıma gelmedi ama okula sonradan geldi baya bi bakıştık falan okul çıkışı böyle baya bi baktı ama bişey demedi bende utandım çok bakmadım arkadaşlarımda ortamına girmen lazım diyor veya instadan yaz diyen var
Umarım belli etmedin utandığını fln. Yada çekincen durmasaydın dimdik hiç bir şey olmamış gibi duracaktın knk :D

Loading...

80+ Silver
Utanma :D

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren

Hanaz

80+ Silver
Arkadaşlar Resmen Rezillik ya Okulda Hoşlandığım bir kız var 3 arkadaş aramızda konuşurken sınıftakilerden bi yobaz duymuş ve aralarında yaymışlar bide bana gelip adnan tanıyoruz gidip söyleyelimmi diye dalga ggeçtiler en sonundada hoşlandığım kızın arkadaşlarına söylemişler galiba ve 15 dk sonra arkadaşlarını sınıfa çağırdı baktılar falan hoşlandığım kız da okulun yarısında eve gitmek zorunda kaldı ve kıza mesaj attı bizim arkadaşlar embresil ordusu arkadaşlarım ona ondan hoşlandığımı ve onla konuşmak istediğimi falan söylemişler benden habersiz yarın ne yapacağım ben ya ? @emirhan1234
Boşver knk takma

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,571
İsim
Memati Baş
kanka hala tavsiye mi veriyor onlar nasıl arkadaş la onlar?

Top Bottom