Neler Yeni

assasin's creed serisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sefa Mert ARABACI
İlk oyun yerine bodozlama serinin ortasından başlamayı önermeniz de ki amaç nedir? Ortada bir hikaye ve bağlantılı oyunlar var. Neye göre bunu önerebiliyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Hocam öncelikle şu soruyu cevaplamanızda fayda var. Hikayeye ortadan başlayıp geçmişe döne döne mi oynamak sizin için sorun olur ? Yoksa benim gibi hikayeye en baştan başlamak mı isterseniz ? Çünkü seriyi çıkış sırasına göre oynarsanız ortada bir suikastçi kardeşliği var. Yüzyıllar önce kurulmuş. Siz oyunun geçtiği zamanda oynarken ara ara geçmişe dönüyorsunuz. Ama benim gibi hikayenin başlangıcını bilmeden ortada hazır olan bir hikayeye dahil olmak beni sıkar. Oyun ''aha bak geçmişte şunlar şunlar oldu'' diyip bana geçmiş hikayeyi kesik kesik verirse oyundan soğurum diyorsanız tavsiyem: Yeni çıkan 2 oyundan birisi olan AC:Origins ile başlamanızda fayda var. Origins zaten köken-kök demek. Şayet ilk bunu oynayarak hikayeye baştan başlamış. Assasins creed in kuruluşuna bizzat şahit olmuş olursunuz. Sonrasında eski oyunlara dönünce oyuna- hikayeye çok daha hakim olarak oynamış olursunuz. Oyun zevkinizi katlar :)
knkam ben en baştan oynamayı seviyorum ya mesela witcher serisini oynuyroum şuan 1. oyunu arkadaşım çok gömdü yok mkeanikleri kötü grafikler iyi değil falan ben gene 1 den başladım çok beğendim şuan 2 bitti efsane oyun olmuş 3 e de bi süre sorna başlamak istiyorum ardı ardına oynayınca olmuyor biraz özlemek lazım :D o yüzden sanırım ac 1 den başlıcam liste attı arkadaş

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
arkadaşlar ac serisini oynamak istiyorum ama nerden başlayacagımı bilemiyorum oyun hakkında pek bilgimde yok ayrıca hikayeler bağlantılımı öyleyse ilk oyundan başlamak isterim veya ilk oyun oynanmaya değer mi hani grafikleri eski olmasıan çok takılmam oynarım ama pixel pixel kadar da eski olmasın yani hala günümüzde oynanabilir olsun bir de serinin tam oyun sırasını bilen yazabilirmi sıralamayı konu hakkında her tüelü fikir ve önerizi yazabilirsiniz

1. Oyunun bile grafikleri gayet iyi, 1080p de herşeyi en full e aldınmı baya hoş durmakta ama 1. Oyunu pek seven olmadı ben zira 2 den başladım ve pek bişey kaybetmedim, 1. Nin hikayesini anlatmakta 2 de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
knkam ben en baştan oynamayı seviyorum ya mesela witcher serisini oynuyroum şuan 1. oyunu arkadaşım çok gömdü yok mkeanikleri kötü grafikler iyi değil falan ben gene 1 den başladım çok beğendim şuan 2 bitti efsane oyun olmuş 3 e de bi süre sorna başlamak istiyorum ardı ardına oynayınca olmuyor biraz özlemek lazım :D o yüzden sanırım ac 1 den başlıcam liste attı arkadaş
Kanka o zaman doğru karar (y) İyi oyunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
İlk oyun yerine bodozlama serinin ortasından başlamayı önermeniz de ki amaç nedir? Ortada bir hikaye ve bağlantılı oyunlar var. Neye göre bunu önerebiliyorsunuz?
bende baştan başlıyıcam kesinlikle kötü de olsa kurunun yanında yaşda yanar misali sıkıntı olmaz hikaye bütünlüğü için ilk oyundan başlıyıcam
(atasözü pek olmadı çaktırmayın :d)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sefa Mert ARABACI
bende baştan başlıyıcam kesinlikle kötü de olsa kurunun yanında yaşda yanar misali sıkıntı olmaz hikaye bütünlüğü için ilk oyundan başlıyıcam
(atasözü pek olmadı çaktırmayın :d)

İlk oyun kötü değil ki. Neye göre kötü demişler onu da anlamadım. Siz ilk oyundan başlayın ki konuyu anlayabilesiniz. Zaten eminim ki AC: Revelations dan sonra pek sarmayacak sizi de, ama oynayacaksınız yine de :)

Her ne kadar 1. oyunda Altair reyizin hikayesi anlatılsa da 2. oyundan itibaren Ezio reyiz de Altair ile bağlantılı hikayeler içermekte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
İlk oyun kötü değil ki. Neye göre kötü demişler onu da anlamadım. Siz ilk oyundan başlayın ki konuyu anlayabilesiniz. Zaten eminim ki AC: Revelations dan sonra pek sarmayacak sizi de, ama oynayacaksınız yine de :)
aynen öyle yapıcam

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
arkadaşlar ac serisini oynamak istiyorum ama nerden başlayacagımı bilemiyorum oyun hakkında pek bilgimde yok ayrıca hikayeler bağlantılımı öyleyse ilk oyundan başlamak isterim veya ilk oyun oynanmaya değer mi hani grafikleri eski olmasıan çok takılmam oynarım ama pixel pixel kadar da eski olmasın yani hala günümüzde oynanabilir olsun bir de serinin tam oyun sırasını bilen yazabilirmi sıralamayı konu hakkında her tüelü fikir ve önerizi yazabilirsiniz
Dövüş mekanikleri zor gelebilir 2'de falan Ac:Black Flag Ac:3 veya Ac:Rogue'den başlamanı öneririm.

Top Bottom