Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A, 6.299 TL Vatanda

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Adnan
Arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum ama, firmanın sağdan soldan infuluncerlara 4090 alıp ekipman dizip, poh pohlatmak yerine böyle indirimlere gittiğini söylemişti bir arkadaş. 20 30 tane 1k 2k zararına satış yapıyorlar ve insanları aaa bu site iyimiş diye sürekli girip kontrol ettirmeye teşvik ediyorlar. Bence böyle bir kampanya bu da. Herkese vereceklerini düşünüyorum.

lavianthe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Nesim Mutlu
4 gun paralari kullandilar iste

Arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum ama, firmanın sağdan soldan infuluncerlara 4090 alıp ekipman dizip, poh pohlatmak yerine böyle indirimlere gittiğini söylemişti bir arkadaş. 20 30 tane 1k 2k zararına satış yapıyorlar ve insanları aaa bu site iyimiş diye sürekli girip kontrol ettirmeye teşvik ediyorlar. Bence böyle bir kampanya bu da. Herkese vereceklerini düşünüyorum.
İptal geldi hocam

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,183
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Hocam iptal edildi diyor ya arkadaşlar.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,053
İsim
Turuncu Keskin
İptal geldi, thh e veriyorum direkt 4 gündür bekletiyorlar

lavianthe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Nesim Mutlu
Hatalı fiyat sebebiyle iptal süreci başlatılmıştır demesi bile komik benim için. 4 gün oturup düşündüler mi iptal için :D

lavianthe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Nesim Mutlu
Verdiler mi iptali
Aynen hocam 15 dk önce iptal gerçekleşti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sipariş hakkında bilgi istediğim an iptal süreci başlatıldı :D Acaba arayıp bilgi almasam daha devam edeceklerdi bu hikayeye :D

Top Bottom