Neler Yeni

asus DUAL 4070 boşta yüksek ısınma

n3meSSis

80+
merhabalar ekran kartım normal şartlarda 60 derece altında fan açmıyor bugüne kadar böyle kullandım ve max40 derece gördüm fakat dün ve bugün bir değişiklik yapmadığım halde boşta 56 dereceye kadar çıkıyor bu neden kaynaklı olabilir? ve bir sorun yaratırmı?

n3meSSis

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunlarda kaç dereceye çıkıyor?
oyun dereceleri hala normal fivem oynuyorum genel olarak 0db modu açıkken 45-57 arası kapalıyken max37 falan görüyor az önce 5 dakikalık furmarkta yaptım 1920 8xte max 59 derece gördü 43 fan hızı ile sadece boşta birkaç gün öncesine göre yüksek ısı görüyor fanlar kapalıyken

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet ali
59 derece gördüyse sıkıntı yok demektir Full yükteyken boşta o dereceleri görmesi normal geldi bana ekran kartının

n3meSSis

80+
59 derece gördüyse sıkıntı yok demektir Full yükteyken boşta o dereceleri görmesi normal geldi bana ekran kartının
dün nvidia denetim masasından birkaç ayar değiştirmiştim ekran kartım sürekli 2520 mhzde çalışıyordu ondan kaynaklı olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet ali
Olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama o sıcaklıklar normal geldi bana

n3meSSis

80+
Olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama o sıcaklıklar normal geldi bana
anladım teşekkürler ayarlardan openGL gdl uyumluluğu ayarını yüksek performansa çekmiştim otomatiğe aldım tekrar şimdi hem sıcaklık normale döndü hemde mhz 210 seviyelerine düştü sanırım ondan dolayıymış

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet ali
Boşta çalışırken o mhz de olması anormaldi zaten hayırlı akşamlar dilerim

Top Bottom