Neler Yeni

ASUS ROG ALLY VE PS5 ARASINDA KALDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
El konsolları daha adam olmamış hocam lenovo legion go vardı nerdeyse çoğu oyunda fps sorunu vardi oyle internette denilen iste 720p lowda guzel gozukuyor laflarinada guvenmeyin çamurdan farki olmuyor sarz sureleri asiri az ve asiri isiniyorlar parmaklari uyusturacak kadar konsol alin kafaniz rahat oyun oynayan abonelik sisteminde bissuru oyun var ps ye ilk kez gecis yapacaksaniz ordaki oyunlar size cok rahat yetecektir gta 6 cikmasinada 1 sene kaldi en azindan o oyunuda oynarsiniz iyi bir pc ps5 ve el konsolu sahibiyim gercekten onermiyorum eger alirsaniz bende buyuk hevesle aldim çok pişman ediyor
Aslında Gta 6 yı büyük bir hevesle bekliyorum , evimde oyun için pc vardı yeni sattım , ps4 üm var ama dediğim gibi evde kalmadığım için tekrar pc düşünmüyordum , şöyle söyleyeyim mesela ps4 te ea fc 24 üm var ve nice birsürü oyunum var dijital olarak , bunu ps5 e aktarma olayı var mı veya aktardığında ea fc 24 ps 4 versiyonu mu oluyor yoksa ps5 versiyonu olarak mı geçiyor

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
Aslında Gta 6 yı büyük bir hevesle bekliyorum , evimde oyun için pc vardı yeni sattım , ps4 üm var ama dediğim gibi evde kalmadığım için tekrar pc düşünmüyordum , şöyle söyleyeyim mesela ps4 te ea fc 24 üm var ve nice birsürü oyunum var dijital olarak , bunu ps5 e aktarma olayı var mı veya aktardığında ea fc 24 ps 4 versiyonu mu oluyor yoksa ps5 versiyonu olarak mı geçiyor
pc den ps e aktaramazsin malesef o ozellik sadece xboxlarda var hatta ps4 den ps5 e de aktaramazsin ama xboxda bi yerden bile alsan her yerden iynaya biliyorsun bazi ozel oyunlar haric onlarda zaten alirken soluyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
pc den ps e aktaramazsin malesef o ozellik sadece xboxlarda var hatta ps4 den ps5 e de aktaramazsin ama xboxda bi yerden bile alsan her yerden iynaya biliyorsun bazi ozel oyunlar haric onlarda zaten alirken soluyo
O zaman ps4 teki oyunlarım sadece ps4 te kalıyor öylemi , ps5 e psn hesabımla girdiğimde 0 bir hesap gibi oluyor yani

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
O zaman ps4 teki oyunlarım sadece ps4 te kalıyor öylemi , ps5 e psn hesabımla girdiğimde 0 bir hesap gibi oluyor yani
oyle oluyor diye biliyorum arkadasim bazi oyunlari tekrar almisti

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
oyle oluyor diye biliyorum arkadasim bazi oyunlari tekrar almisti
Sanki ps ye özel oyunla ps4 versiyonu olarak aktarıp fps yi 60 a çıkarıyorlar diye hatırlıyordum atıyorum Gow Ragnarok ps4 grafikleriyle ama 60 fps izin veriyorlar diye , zaten şu Gta 6 kafamı fazla kurcalıyor ama dediğim gibi oyunlar çok pahalı gerçekten çok arafta kaldım ya

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
her turlu ben rog ally alirdim ps de hem oyunlar kisitli hem pahali hemde istedigin yere rahatca goturemicen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
her turlu ben rog ally alirdim ps de hem oyunlar kisitli hem pahali hemde istedigin yere rahatca goturemicen
Bi önceki kullanmış arkadaş çok pişman olmuş beni biraz şüpheye düşürdü , acaba dedikleri gibi ya da videolarda göründüğü gibi fps veriyor mu boşuna da para vermek biraz ürkütüyor :/

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
Bi önceki kullanmış arkadaş çok pişman olmuş beni biraz şüpheye düşürdü , acaba dedikleri gibi ya da videolarda göründüğü gibi fps veriyor mu boşuna da para vermek biraz ürkütüyor :/
yani cihaz vaad ettigi seyleri yapiyor low ayarlara alirsaniz tabii ki goruntu kotu olur prize takiliyken yuksek ayarlardan oynarsiniz takili degilken daha uzun sureli olmasi icin lowa alina bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
yani cihaz vaad ettigi seyleri yapiyor low ayarlara alirsaniz tabii ki goruntu kotu olur prize takiliyken yuksek ayarlardan oynarsiniz takili degilken daha uzun sureli olmasi icin lowa alina bilir
Şimdi biraz bakındım ps de veri aktarımı olayı varmış hem Gta 6 da oynatıcak , bir yandan da taşınabilir ücretsiz oyunlu bir deneyim gerçekten karar vermesi çok zor keşke Rog Ally biraz deneyip karar verebilme şansım olsaydı geçici bir hevese kapılıp zarara uğramam umarım

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
Şimdi biraz bakındım ps de veri aktarımı olayı varmış hem Gta 6 da oynatıcak , bir yandan da taşınabilir ücretsiz oyunlu bir deneyim gerçekten karar vermesi çok zor keşke Rog Ally biraz deneyip karar verebilme şansım olsaydı geçici bir hevese kapılıp zarara uğramam umarım
alicagin adamdan denersin ve ps5 de gta6 yi adam akilli grafiklerde bekleme bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

alicagin adamdan denersin ve ps5 de gta6 yi adam akilli grafiklerde bekleme bence
an dusuk ayarlar 30fps cakili falan olur heralde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
Mesaj otomatik birleştirildi:

an dusuk ayarlar 30fps cakili falan olur heralde
Videolarda Rdr2 yi 50 fps falan oynatıyor ne kadar doğru bilemem zaten hep o videoların gazına geldim bende gerçekten öyleyse mantıklı baya

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Can Aysel
Cihazı aldım , Turbo modda Ea Fc 24 ü 60 fps stabil oynatıyor gerçekten 🤣

Ekler

• 20240721_175249.jpg
    20240721_175249.jpg
    1.9 MB · Hit: 5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
Ps4 teki oyunlarin hepsini ps5 te oynayabilirsin ama ps4 surumu olarak oynuyorsunuz eğer ps5 yukseltmesi varsa bazen firmalar bedavaya bu yukseltmeyi veriyor ama siz ps4 surumuyle oyniyacakmis gibi dusunun cunku cogu oyunda öyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,038
Üyeler
151,157
Son üye
mirac100
Top Bottom