Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 🔥 🔥 🔥Asus ROG Strix GeForce RTX 4090 59.999 TL 🔥 🔥 🔥

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,298
İsim
bilo
Discord
b1l0
Linç yemeyeceksem bir şey sormak istiyorum.
50ye gaming verto 53e gamerock varken sırf rog diye 60a çıkmaya gerek var mı?

Darkone22

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linç yemeyeceksem bir şey sormak istiyorum.
50ye gaming verto 53e gamerock varken sırf rog diye 60a çıkmaya gerek var mı?
Şöyle söylemek gerekirse bu parayı veren adam yav 6-7 k fazla verip bunu alayım diyebilir :D Ve bana göre bu zamana kadar Aorus kartlardan daha güzel çıkan bir kart varsa oda şuan bu. Hayatımda şunun kadar görsel açıdan doyuran bir ekran kartı modeli hatırlamıyorum

En İyi Cevap
3

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Şöyle söylemek gerekirse bu parayı veren adam yav 6-7 k fazla verip bunu alayım diyebilir :D Ve bana göre bu zamana kadar Aorus kartlardan daha güzel çıkan bir kart varsa oda şuan bu. Hayatımda şunun kadar görsel açıdan doyuran bir ekran kartı modeli hatırlamıyorum
Şahsen ben gamerock'ı daha güzel buluyorum :)

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,298
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bence de.
Hocam tasarımı dümdüz kart gibi ya iki mavi kırmızı sallamışlar o kadar :D Gamerock bence bin kat daha iyi ama tabii ki bu kişisel görüş meselesi.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Mert Camran

Darkone22

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence de.

Hocam tasarımı dümdüz kart gibi ya iki mavi kırmızı sallamışlar o kadar :D Gamerock bence bin kat daha iyi ama tabii ki bu kişisel görüş meselesi.
Hocam yapmayın. Gamerocka da onune elmas cakması atmışlar derler kalır öyle. Bu işten çıkılmaz. Ben bu kartı çok daha güzel buluyorum. Ve bence fiyatının böyle olması daha fazla satılıyor olmasından kaynaklı. Gruplarda Yurt dışından gamerock getiren görmedim ama sürekli rog geldiğini gördüm :D

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Darkone22

80+ Bronze
60 bin liraya hazır sistem alınır be hocam neymiş böyle :D
Ya öyle tabi ki hocam da biz çok fakirleştik gerçekten. Ben korona zamanı 1660ti karşı inidirmde 1400 TL ye falan almıştım 3 fanlı. rtx 2080 falan o zaman 3k ya yakındı yine alabiliyorduk. Şimdii maaş 12 en iyi kart 60k :D

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Hocam yapmayın. Gamerocka da onune elmas cakması atmışlar derler kalır öyle. Bu işten çıkılmaz. Ben bu kartı çok daha güzel buluyorum. Ve bence fiyatının böyle olması daha fazla satılıyor olmasından kaynaklı. Gruplarda Yurt dışından gamerock getiren görmedim ama sürekli rog geldiğini gördüm :D
Marka algısı. Apple gibi bir şey asus rog

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Mert Camran
Ya öyle tabi ki hocam da biz çok fakirleştik gerçekten. Ben korona zamanı 1660ti karşı inidirmde 1400 TL ye falan almıştım 3 fanlı. rtx 2080 falan o zaman 3k ya yakındı yine alabiliyorduk. Şimdii maaş 12 en iyi kart 60k :D
Ah ne varsa eski günlerde vardı hocam şimdi her şey çok zor peçeteye bile zam geldi :)

Top Bottom