Neler Yeni

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 Surround Gaming Kulaklık 1999₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Hs70 pro bu kulaklıktan kötü değildir. Go serisi kırpılmış özellikli hem ses hemde malzeme kalitesi olarak. Hs70 wireless ise tepe model bir kulaklık. Büyük ihtimalle pişman olursunuz
hs70 wireless tepe modeli bu kırpılmış model öyle mi :D. hocam bilmediğiniz konularda yorum yapmak zorunda değilsiniz gerçekten :(. 100 dolar msrp si olan hs70 wireless tepe modelmiş vay be.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Erdem çay
hs70 wireless tepe modeli bu kırpılmış model öyle mi :D. hocam bilmediğiniz konularda yorum yapmak zorunda değilsiniz gerçekten :(. 100 dolar msrp si olan hs70 wireless tepe modelmiş vay be.
Bana bir tane hs70 wireless dan daha iyi olduğunu gösterir inceleme atın kabul edeceğim. Msrp fiyatına bakıp alacak kerizlerden değilim. Bekliyorum

Son düzenleme:

N010

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Eren Güneş
Hocam aynen bu şekil hem oyunda kullanabileceğim hemde dışarda kullanabileceğim taşınması kolay bir kulaklık önerecek var mı bu modelin sağlamlığı kötü diyorlar hs seriesi veyq void elite gibi modeller katlanamadığı için taşınması zor oluyor

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kağan UĞURLU
Cloud core wirelessden buna geçilir mi ?
Cevabı bende merakla bekliyorum, benimde cloud 2 alma niyetim vardı. Acaba bunu mu aldam diyorum? Elimde James Donkey 710 var.
Bir de fps oyunları değil ama hikayeli oyun oynuyorum. Geçilmesi kısmında ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Bana bir tane hs70 wireless dan daha iyi olduğunu gösterir inceleme atın kabul edeceğim. Msrp fiyatına bakıp alacak kerizlerden değilim. Bekliyorum
Farkettiysen ikisini kıyaslamadım, hs70 gibi en giriş seviyesi model kablosuz kulaklığa tepe model yazdığın için cevap verdim. Hs70 tepe modelse Arctis Nova Pro, Barracuda Pro kulaklık kategorisine girmiyor demektir.

Hs70 ve rog go ikiside ne iyi ne kötü bütçeye uyuyorsa alınacak kulaklıklar.Biri tepe model biri giriş seviyesi model değil.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kağan UĞURLU
Cevabı bende merakla bekliyorum, benimde cloud 2 alma niyetim vardı. Acaba bunu mu aldam diyorum? Elimde James Donkey 710 var.
Bir de fps oyunları değil ama hikayeli oyun oynuyorum. Geçilmesi kısmında ona göre değerlendirirseniz sevinirim
La biri şu yazdığımıza bir baksın, ona göre alacağım. Dövüşmeyin yardımcı olun :)

Son düzenleme:

Lightsoff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Enes Yavuz
corsair void elite den geçilirmi??? çabuk soyleyin ona göre alcam 😂

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kağan UĞURLU

enthy7

80+
Ben de alıp almamak arasındayım... İnternette arayınca çok fazla kırıldı & pedleri parçalandı & suni deri kısım aşındı gibi yorumlar var. Epey fazla olunca bende arada kaldım.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kağan UĞURLU
Ben de alıp almamak arasındayım... İnternette arayınca çok fazla kırıldı & pedleri parçalandı & suni deri kısım aşındı gibi yorumlar var. Epey fazla olunca bende arada kaldım.
Aynen bir de karar verene kadar 2.300 olmuş. 300 ünü geçtim 1 yıl da kullanılmaz hale gelirse de 2k yı çöpe atmış olacağız.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kağan UĞURLU
Razer Barracuda x mi bu mu? Fİyat anlamında fark var mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,295
Üyeler
151,373
Son üye
ayiifosho
Top Bottom