Neler Yeni

Öneri Asus rog strix xg249cm

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Beyler monitör geldi iyi hoş ölü pixel veya ghosting sorunu görmedim şimdilik fakat 270 hz monitör satıp içine usb typ c hdmi ve usb 3.0 kablosu koylarken 270 hz monitör e neden DP kablosu koyamazsın eyyy asus bu nasıl bir pazarlama.

Ekler

• IMG_20230203_141511.jpg
    IMG_20230203_141511.jpg
    3.7 MB · Hit: 178

Ramsesv9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Gok
Kutu içeriğinde veya incelemelere DP kablosu çıkmadığı yazmıyor muydu

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu içeriğinde veya incelemelere DP kablosu çıkmadığı yazmıyor muydu
incelemesi tr de yok kendi sitesinde ki kılavuz da olduğu yazıyor hatta. Ama en saçma olayı neden 270 hz monitör e dp koyulmaz hdmi koyma dp koy ben niye 240hz de kalacam ki o zaman gider 240 hz alırdım.

Ramsesv9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Gok
olduğu yazıyorsa müşteri desteklerine ulaş, mail at. Göndersinler
Bu seviye monitörlerde DP kablosu olmalı bence de zaten. F/P monitörlerde bile hem hdmi hem DP çıkıyor

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Bu seviye monitörlerde DP kablosu olmalı bence de zaten. F/P monitörlerde bile hem hdmi hem DP çıkıyor
yazdım mail olarak döndüler içerikte olmadığını söylüyorlar komik bir durum cidden.

Ramsesv9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Gok
"incelemesi tr de yok kendi sitesinde ki kılavuz da olduğu yazıyor hatta. "
Bu kısmın ekran görüntüsü link ile birlikte iletmeyi dene

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
söyledim onu da söyledim yok farklı bir yerde yazmıyormuş parantez içinde talep edilirse yazıyormuş felan fistan dediler

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Beyler monitör geldi iyi hoş ölü pixel veya ghosting sorunu görmedim şimdilik fakat 270 hz monitör satıp içine usb typ c hdmi ve usb 3.0 kablosu koylarken 270 hz monitör e neden DP kablosu koyamazsın eyyy asus bu nasıl bir pazarlama.
normalde hdmi 270 hz verir ama ekran kartınızın monitörünüzün ve kablonuzun 2.1 versiyonu olması lazım

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
DP kablosu çıkmıyormuş az önce baktım. Hdmi 2.0 girişi var ve max 240 hz verebiliyor, ya 2.1 girişi koyup 2.1 kablo ver ya da direkt dp port kablosu koy ne kadar saçma yaptıkları şey.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
alabileceğin en iyi monitörlerden biri 6.5K aldıysan DP kablosunu da alırsın ayrıca artık her firma ülkeye özel kutulama ile geliyor bunun yerine DELL G2723H alabilirsin ama 27 inch olduğu için çok gözüne batar mı pikseller bilemem.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
DP kablosu çıkmıyormuş az önce baktım. Hdmi 2.0 girişi var ve max 240 hz verebiliyor, ya 2.1 girişi koyup 2.1 kablo ver ya da direkt dp port kablosu koy ne kadar saçma yaptıkları şey.
aynen öyle hdmi koyma typc de koyma dp koy 270 alamıyorum ne anlamı var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

alabileceğin en iyi monitörlerden biri 6.5K aldıysan DP kablosunu da alırsın ayrıca artık her firma ülkeye özel kutulama ile geliyor bunun yerine DELL G2723H alabilirsin ama 27 inch olduğu için çok gözüne batar mı pikseller bilemem.
kendi ağzınla söylüyorsun alabileceğim en eniyi monitör lerden birini alıyorum fiyatı yüksek ve bir adet dp koymuyorlar neden ben onun için de ayrı yeten hem para hem vakit verecem ki?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
aynen öyle hdmi koyma typc de koyma dp koy 270 alamıyorum ne anlamı var.

kendi ağzınla söylüyorsun alabileceğim en eniyi monitör lerden birini alıyorum fiyatı yüksek ve bir adet dp koymuyorlar neden ben onun için de ayrı yeten hem para hem vakit verecem ki?
bu kadar parayı veren kabloyu da alır demişler :D

Ona bakılırsa Corsair K70 TKL OPX aldım kendi sitesinde bile PBT keycaps yazarken bana gelen ürün ABS keycaps gelmesi direk ürünü benden soğuttu iade ettim direk.

Son düzenleme:

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
bu kadar parayı veren kabloyu da alır demişler :D

Ona bakılırsa Corsair K70 TKL OPX aldım kendi sitesinde bile PBT keycaps yazarken bana gelen ürün ABS keycaps gelmesi direk ürünü benden soğuttu iade ettim direk.
vermeye alışmışsak demek...

Top Bottom