Neler Yeni

ASUS Tuf Gamıng A15 Fa507nv-lp038 aşırı ısınma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Knk bende oyunlarda 95 derecelere kadar geliyordu ve klavyesindeki f5in bulunduğu bölge aşırı ısınıyordu bende iade ettim bayramdan önce ettim hala bekliyorum çok saçma keşke garantiye verseydim senin laptoptada ısınma sorunu varmı

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
Knk bende oyunlarda 95 derecelere kadar geliyordu ve klavyesindeki f5in bulunduğu bölge aşırı ısınıyordu bende iade ettim bayramdan önce ettim hala bekliyorum çok saçma keşke garantiye verseydim senin laptoptada ısınma sorunu varmı
Konudaki çözümü yaptım ve sıfır sorun,aşırı memnunum.

G-helper yükle
Usta konuyla alakasız ama nitrosense nasıl indirebilirim onun yerine g helpee yüklenir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptopda 75 guzel bı deger benım omen 90 ı görüyor ama ısıyı klavyeye yansıtmıyor
Usta Acer Nitro da ısınma yok dandik bir laptop soğutucusu ile ama en basit oyunda bile f16 ya dönüyor laptop

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Doğuş Akyürek
Usta konuyla alakasız ama nitrosense nasıl indirebilirim onun yerine g helpee yüklenir mi

Usta Acer Nitro da ısınma yok dandik bir laptop soğutucusu ile ama en basit oyunda bile f16 ya dönüyor laptop
G-helper asus cihazlar için gönüllü arkadaşlar tarafından geliştiriliyor hocam. Genede araştır acer markaları desteklediğini hiç görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Konudaki çözümü yaptım ve sıfır sorun,aşırı memnunum.
Tüh be ben boşyere vermişim iadeye 26 hazirandan beri bekletiyor Trendyol kur yükseliyor laptobumu geri verselerde bende videodaki yöntemi denesem keşke

Tüh be ben boşyere vermişim iadeye 26 hazirandan beri bekletiyor Trendyol kur yükseliyor laptobumu geri verselerde bende videodaki yöntemi denesem keşke
Bu arada arkadaşlar bşy sorcam iade kabul eder mi? laptobu içinde windows yüklüydü bide şarj aletinin jelatinini çöpe atmıştım ama öbür herşeyini sıfır almış gibi koydum pakedine

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet

Bu arada arkadaşlar bşy sorcam iade kabul eder mi? laptobu içinde windows yüklüydü bide şarj aletinin jelatinini çöpe atmıştım ama öbür herşeyini sıfır almış gibi koydum pakedine
Bence trendyola mail atın veya kayıt oluşturun geri almak istediğinize dair

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Bence trendyola mail atın veya kayıt oluşturun geri almak istediğinize dair
Müşteri hizmetlerini aradım iade incelendiği için bir şey yapamıyoruz dediler satıcıya yazdım şaka gibi ama gerçek büyük harflerle laptobunuz bizde değil yazmış

G-helper asus cihazlar için gönüllü arkadaşlar tarafından geliştiriliyor hocam. Genede araştır acer markaları desteklediğini hiç görmedim.
Nitrosense nereden indirebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
aga cayır cayır yanıyor bu ya galiba ben iade isteyecem oluyorsa değişim falan kurtarmaz gibi asusada bidaha bulaşmıcam excalibur g870 almayı düşünüyorum

knk iade etsem ederlermi kutusu vs herşeyi duruyor hiçbirşeyini çöpe atmadım

arkadaşlar laptopu iade edip bunu alsam mantıklımı link:https://www.trendyol.com/casper/exc...s-p-672152985?boutiqueId=61&merchantId=114258
Kanka hata sende neden trendyol dan alıyorsun ki , teşhir veya htalı satılıyor genelde

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Kanka hata sende neden trendyol dan alıyorsun ki , teşhir veya htalı satılıyor genelde
Bilmiyordumko knk ve en ucuz fiyatlı olan laptop oradaydı ama laptop sıfır geldi ya sadece iade sonuçlansın artık kur yükseliyor :(

Geçmiş olsun sıkıntılı süreç sizi bekliyor
Teşekkür ederim 20 günlük bir işkence bekliyor müşteri hizmetleri 20 gün incelenecek demişti saçmalık zaten iade etme süresi 15 gün haybiye bekletiyorlar üçkağıtçılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Bilmiyordumko knk ve en ucuz fiyatlı olan laptop oradaydı ama laptop sıfır geldi ya sadece iade sonuçlansın artık kur yükseliyor :(

Teşekkür ederim 20 günlük bir işkence bekliyor müşteri hizmetleri 20 gün incelenecek demişti saçmalık zaten iade etme süresi 15 gün haybiye bekletiyorlar üçkağıtçılar
Hala inceleniyor arkadaşlar laptop gelirse ısınma sorununu kesinlikle çözeceğim gelmezse ayvayı yedik max 35k rtx 4060 laptop öneriniz varmı not; trendyoldan almam

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Hala inceleniyor arkadaşlar laptop gelirse ısınma sorununu kesinlikle çözeceğim gelmezse ayvayı yedik max 35k rtx 4060 laptop öneriniz varmı not; trendyoldan almam
knk trendyoldan bir sürü șey aldım 3 4 tanede iadem oldu sorun yașamadım. Senin aldığın satıcıyla ilgili bi sorun olduğunu düșünüyorum bide bildiğim kadarıyla bu tür cihazların iadesi uzun sürüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,518
Üyeler
147,151
Son üye
eticanga
Top Bottom